PRIHLÁS

Týždenník - Gamescom týždeň

Keď s odstupom pár dní hodnotíme gamescom, tak môžeme povedať, že informačne bol bohatý, ale na prekvapenia veľmi skromný.

pridal saver 17.8.2014 o 22:48 pod hry
Týždenník - Gamescom týždeň

HRY > NOVINKY >

Keď s odstupom pár dní hodnotíme gamescom, tak môžeme povedať, že informačne bol bohatý, ale na prekvapenia veľmi skromný. Ale aj keď ich bolo málo, často potešili. Hlavné prekvapenia prišli od Kojimu a to ako PC verzia Metal Gear Solid V, tak aj predstavenie nového Silent Hills a určite prekvapením bola aj exkluzivita Rise of the Tomb Raider pre Xbox, alebo naopak Ryse na PC. Nechýbali ani rôzne predstavenia titulov, kde sme videli Quantum Break, Until Dawn, Dead Island 2 alebo aj Battlefield 4 singleplayer, ktorý vyzerá úplne inak a zaujímavo.

Quantum Break:

Batlefield 4 singleplayer

Until Dawn

Dead Island 2

Samozrejme nechýbal ani ďalší gameplay z Witchera 3, Assassins Cred Unity a aj Assassins Creed Rogue. Zo zaujímavých ohlásení, ale zatiaľ neukázaný prišiel Walking Dead fps kooperácia od tvorcov Payday, alebo aj prvý teaser ukázal RolleCoaster Tycoon, ktorý sa vracia na PC.

Witcher 3

Assassins Creed Unity

Assassis Creed Rogue

Z hardvéru toho bolo málo a viac menej len Microsoft predstavil nové bundle a ukázal Xbox One verziu s 1TB diskom, tá bude s futuristickým skinom Call of Duty, alebo naopak Sunder Overdrive prinesie bielu verziu konzoly. K tomu ohlásil media player pre Xbox One, ktorý bude prehrávať mp3, alebo aj mkv formáty. Sony ohlásilo príchod Playstation TV na jeseň do EU a pridalo prvé náznaky firmwaru 2.0, ktorý pridá YouTube aplikáciu a Shareplay, možnosť sharovať gameplay cez streaming priateľovi na 60 minút v jednej session.

Čo sa týka sklamaní, dosť obyčajné bolo Shadow Realms od Bioware alebo aj multiplayer Call of Duty Advanced Warfare, ale tam sa to aj čakalo, že sa neodkloní svojho klasického štýlu.

Pridajme si aj tie najlepšie CGI videá z Gamescomu:

Titanfall: Free the Frontier

World of Warcraft: Warlords of Draenor

Star Citizen Constellation Aquila

Alien Isolation - Improvise

 

Z recenzii sme tento týždeň priniesli Shovel Knight, kartový Magic 2015, ale aj Risen 3 Titan Lords a Sacred 3 a doplnili sme to preview na Heroes and Legends. K tomu sme už z Gamescomu stihli spísať dojmy z:

 

Until Dawn
World of Warships
Mortal Kombat
Might and Magic Heroes VII
Warthunder

 





Páči sa mi!






Prosím prihláste sa pre možnosť pridania komentáru.
Môžete sa prihlásiť cez Sector konto, alebo Facebook.
SOCIÁLNE SIETE
NOVÉ FÓRA
|Commandos: origins (1)
Zravím vás. Pracujem na SK preklade hry Commandos:...
|Predam crash bandicoot n.sane ... (0)
Ahojte, predám cartridge verziu (komplet krabic...
|Ktory herny ntb (4)
Zdravim už dlhši čas rozmyšlam o kupe ntb mam 3 fa...
|Češtiny do hier - steamdeck (6)
Zdravím vie niekto ako nainštalovať češtiny do hie...
|Zdroj k 5070ti (37)
čus,pozerám sa po zdroji 750W-850W 12V 2x6 (mám 6...
|Screenshots (62285)
Vkladajte sem vaše zaujímavé screenshoty z hier. O...
|Sector hraje ... (125068)
:diskoška o HRACH, ktore prave hravate, ale aj o t...
|Čo ma dnes potešilo ... (43241)
Sem mozte pisat co vas dnes potesio , co ste prije...
|Hlavná diskusia (32)
O všetkom, respektíve ak máte nejaké otázky alebo ...
|Diskusia k hlasovaniu (sector) (10992)
Tu môžete rozviesť svoje zahlasovanie v sector hla...
|Svet, ukrajina, vojny ... (37889)
Sem môžete dávať správy zo sveta, o Ukrajine a ďal...
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
Sector.sk - hry, recenzie, novinky
Ochrana súkromia | Reklama | Kontakt
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2025 SECTOR Online Entertainment / sector@sector.sk