Homefront: The Revolution láka na kooperáciu, ukazuje bojovníkov za slobodu v akcii |
Stále sa môžete prihlásiť do beta testu, ktorý prebehne vo februári na Xbox One a pri predobjednávke hry získate bonusy.
Akčná hra Homefront: The Revolution bude obsahovať aj online kooperáciu pre štyroch účastníkov v režime Resistance, ktorú si prví hráči vyskúšajú ešte pred premiérou v uzatvorenom beta teste. Čakajú ich diverzné misie s odomykaním výbavy a zbraní vhodných na partizánsky spôsob boja v uliciach okupovaného mesta.
Do beta testu, ktorý prebehne od 11.do 14.februára na Xbox One, sa môžete prihlásiť na tejto stránke prostredníctvom formulára. Homefront: The Revolution u nás vychádza 20.mája na PC, Xbox One a PS4 a hru si už môžete predobjednať aj u distribútorov na Slovensku a v Čechách. Automaticky by ste potom mali obdržať aj balíček Revolutionary Spirit, ktorý obsahuje zlatý skin pre pištoľ a potlač „ Red Skull "na motorku v kampani. Okrem toho okamžite odomkne ostreľovaciu pušku s ďalekohľadom a diaľkovo odpaľované nálože do kooperačného Resistance módu.
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- RECENZIA: Doom: The Dark Ages 179
- Alza spustila nové zľavy 26
- Grafické karty znovu zlacneli, hlavne RTX 5070ti a RTX 5080, ale už znižuje aj RTX 253
- Detaily k 89 miliónom Steam účtov sú na darknete na predaj 31
- GTA IV port možno príde tento rok 59
- Activision žaluje tvorcov toxického cheatovacieho softvéru pre Call of Duty 68
- Epic spustil Mega výpredaj a rozdáva Dead Island 2 24
- RECENZIA: The Precinct 11
- HBO znovu premenovalo streamovaciu službu MAX 66
- Doom: The Dark Ages dostal recenzie 50 zobraziť viac článkov >
PC
PS4 Xbox One Vývoj: Deep Silver / Dambuster Studios Štýl: Akcia
| |||
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
|