Dying Light ohlasuje dodatočný obsah pre budúci rok, ktorý bude zdarma |
Hra sa môže pochváliť skutočne dlhou a kvalitnou podporou, o ktorej by ste inde mohli len snívať. Čo nás čaká ďalej?
Dying Light je už vonku viac ako tri roky. Hra má aj napriek tomu stále aktívnu používateľskú základňu, pričom ju hrá každý týždeň okolo 5 miliónov hráčov. Úspech pochopiteľne teší vývojárov z Techlandu, ktorí plánujú neustálu podporu hry aj počas budúceho roka.
Počas 12 mesiacov vývojári uvoľnia 10 DLC, ktoré prinesú nové eventy, nepriateľov, nové miesta na prieskum a veľa ďalších, zatiaľ nešpecifikovaných vecí. Najlepšie na tom je, že tieto plánované DLC budú zdarma na všetkých platformách, kde hra vyšla. Techland tiež plánuje až 4 akcie komunity, ktoré sa uskutočnia počas štvrťroka.
Autori majú v pláne počúvať fanúšikov aj počas toho, ako budú DLC vychádzať. Zamýšľajú sa tiež nad tým, že vytvoria špeciálnu komunitnú platformu, prostredníctvom ktorej budú mať fanúšikovia skutočný vplyv na to, aký bude nový obsah. Treba uznať, že Dying Light má skutočne ukážkovú podporu, ktorú hre môžu mnohé tituly len závidieť.
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Nové zľavy na Alze boli spustené 26
- Prvý pohľad na Matta Damona v Nolanovom The Odyssey filme 67
- Porovnanie Kingdom Come Deliverance II a Red Dead Redemption II 89
- GeForce RTX 5070 Ti dostala recenzie 156
- RTX 5070ti karty sú už v predaji 200
- DOJMY: Gothic 1 Remake 32
- Dodávky RTX 5090 budú vraj čoskoro vysoké, scalperi zaplačú 93
- Druhá séria The Last of Us už má dátum premiéry a aj sériu posterov 52
- Microsoft predstavil kvantový procesor Majorana 1 45
- GTA 6 možno vyjde na PC skôr, ako by sme čakali 42 zobraziť viac článkov >
PC
PS4 Xbox One Vývoj: Warner Bros. / Techland Štýl: Akcia / Survival Web: domovská stránka hry
| |||
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
|