PRIHLÁS

Gearbox poodhalil pre Borderlands 3 svoje plány do budúcna

pridal DeCain 25.10.2019 o 18:59 pod hry
Gearbox poodhalil pre Borderlands 3 svoje plány do budúcna


Začiatkom týždňa dostal Borderlands 3 Bloody Harvest event, nesúci sa v duchu Halloweenu. Pri tejto príležitosti Gearbox poodhaľuje nielen plány pre záplaty a opravy, ale aj plány pre obsahové rozšírenia.

Prioritou firmy je nateraz samozrejme zlepšenie optimalizácie a výkonu. Ale zmení sa aj loot, kde hlavne z bossov by mali padať špecifickejšie zbrane. Úprav a vylepšení by sa mali dočkať aj skilly - Mozeho Iron Bear, FL4Kovi peti a Zaneov Digi-Clone. Tu sa bude hlavne navyšovať ich damage, Gearbox tak reaguje na stažnosti hráčov, na ich použiteľnosť hlavne v neskorších fázach hry.

Mayhem mód sa dočká takisto noviniek, čakať tam môžeme znova tvrdších nepriateľov a lepší loot, Gearbox má dokonca plány pre Mayhem 2.0, informácie o ňom majú prísť veľmi skoro.  Navýšiť sa má počet predajných automatov naprieč mnohými mapami, napríklad v Atlas HQ alebo Lectra City. Autori hľadajú aj spôsob ako sa budú dať preskakovať predelové scény. Tieto totiž spúšťajú v hre určité kritické udalosti a tak je treba preskúmať, akým spôsobom zapracovať preskakovanie scénok tak, aby to na tieto udalosti nemalo negatívny vplyv. Na vašej lodi pribudne aj panák na testovanie zbraní. 

Gearbox nakoniec dodáva:

„Vyššie uvedený zoznam predstavuje len náhľad toho, na čom niektoré z našich tímov pracujú. Pripravte sa na to, že zoznam pripravovaných noviniek ešte narastie a tešíme sa, až vám ukážeme všetok obsah, ktorý do Borderlands 3 ešte len príde."





Gearbox poodhalil pre Borderlands 3 svoje plány do budúcna
Páči sa mi! (+2)






PC
PS4
Xbox One

Vývoj: Take Two / Gearbox Software
Štýl: Akcia / RPG
Dátum vydania: 13. september 2019
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
Prosím prihláste sa pre možnosť pridania komentáru.
Môžete sa prihlásiť cez Sector konto, alebo Facebook.
SOCIÁLNE SIETE
NOVÉ FÓRA
|3d tlač a všetko okolo (33)
Ahojte. Pred pár rokmi som založil vlákno na túto ...
|Pc pre kamosa 1100-1200€ (18)
Ahojte. Kamos si chce kupit pc a dat si ho poskl...
|Steam deck oled - neustále akt... (0)
Zdar chcem sa spýtať, či nemá niekto podobnú skúse...
|Nintendo switch - zrusenie vir... (0)
Ahojte, kto ste patchovali konzolu, tak sa vam ...
|Predam bayonettu 1 na nintendo... (1)
Mal som k Bayo 2 kod pre bayonettu 1, mam to prejd...
|Screenshots (62775)
Vkladajte sem vaše zaujímavé screenshoty z hier. O...
|Sector hraje ... (125534)
:diskoška o HRACH, ktore prave hravate, ale aj o t...
|Must see (41787)
Su veci ktore sa slovami opisat nedaju a preto pat...
|Serialy (16917)
prison break, lost, jericho, battlestar galactica ...
|Filmy filmy filmy film... (47238)
O filmoch. Hádam chápete....
|Svet, ukrajina, vojny ... (39020)
Sem môžete dávať správy zo sveta, o Ukrajine a ďal...
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
Sector.sk - hry, recenzie, novinky
Ochrana súkromia | Reklama | Kontakt
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2025 SECTOR Online Entertainment / sector@sector.sk