Filmový Superman dostane reboot od JJ Abramsa |
Abrams preberie ďalší reboot Supermana.
JJ Abrams a jeho Bad Robot spoločnosť preberie ďalší reboot Supermana. Práve to ohlásili s tým, že scenár napíše Ta-Nehisi Coates. Zatiaľ nie je jasné, či sa do hlavnej postavy vráti Henry Cavill, respektíve či bude vo filme ako vedľajšia postava.
Warner totiž už pár rokov uvažuje nad čiernym Supermanom a už v roku 2019 to riešil s Michael B. Jordanom a vtedy jednali aj s Abramsom. Ak sa nič nezmenilo, je možné, že pôjdu týmto smerom. Keďže je čierny Superman z Earth-23, buď by spravili len jeho príbeh, alebo príde na Earth 1 a stretne sa s Cavillom.
Projekt je len v začiatkoch a teda až o pár rokov uvidíme, čo z toho bude a akým smerom sa Abrams vydá. Medzitým práve začal na CW seriál Superman & Lois, ktorý príbeh oboch postáv posunul ďalej a to do času, kedy mali deti. Deti však nevedeli, kto je ich otec, ani či majú sily. Teda až do prvej časti seriálu.
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Alza spustila nové mega zľavy 9
- RECENZIA: Split Fiction 26
- Prvé ukážky z playtestu nového Battlefieldu 111
- Radeon RX 9070 a RX 9070 XT karty dostali recenzie 120
- Kingdom Come: Deliverance 2 si už vďaka modu môžete na PC zahrať v pohľade z trete 64
- Radeon RX 9070 a RX 9070 XT sú už v predaji 102
- Porovnajme si, kam sa GTA V posunulo za 12 rokov 38
- GTA V Enhanced Edition je dostupné na PC 43
- RTX 5070 karta dostala recenzie 92
- HBO finalizuje obsadenie ďalších postáv do Harry Potter seriálu 125 zobraziť viac článkov >