Aj Tencent ide do PC handheldu |
Poslednou dobou sa objavilo viac handheldov s PC vnútornosťami a zdá sa, že to tejto sféry ide aj čínsky Tencent.
HARDWARE > NOVINKY >
Poslednou dobou sa objavilo viac handheldov s PC vnútornosťami a zdá sa, že to tejto sféry ide aj čínsky Tencent. Ten chce, aby čínski hráči mohli hrávať jeho hry aj mimo PC, a tak im pripravuje PC Console.
Aspoň to nám hovorí patent, uvidíme, či sa to nakoniec aj realizuje. Vyzerá to podobne ako Switch, len hardvér a softvér bude PC s Windowsom. Uvidíme, či nakoniec použijú Ryzen, alebo nový Intel s Xe grafikou a koľko by to nakoniec stálo.
Ak by ste chceli niečo reálnejšie, sú tu už dva pomaly vychádzajúce handheldy a to Aya Neo s Ryzenom a GPD Win 3 s Intelom. Ten má aj klávesnicu pod vysúvacím displejom. Aya príde v máji, GPD Win 3 v priebehu júla.
Páči sa mi!
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Nové zľavy na Alze boli spustené 26
- Prvý pohľad na Matta Damona v Nolanovom The Odyssey filme 67
- Porovnanie Kingdom Come Deliverance II a Red Dead Redemption II 89
- GeForce RTX 5070 Ti dostala recenzie 156
- RTX 5070ti karty sú už v predaji 200
- DOJMY: Gothic 1 Remake 30
- Dodávky RTX 5090 budú vraj čoskoro vysoké, scalperi zaplačú 93
- Druhá séria The Last of Us už má dátum premiéry a aj sériu posterov 52
- Microsoft predstavil kvantový procesor Majorana 1 45
- Hogwarts Legacy zhŕňa dva roky hrania 47 zobraziť viac článkov >