Call of Duty: Modern Warfare II dostane vodné boje, pohľad z tretej osoby a DMZ |
Novinky prichádzajú do Call of Dutry a už to nie je len AI rybičiek.
HRY > NOVINKY >
Novinky prichádzajú do Call of Duty a už to nie je len AI rybičiek. Niekedy totiž autori vyťahovali pri prezentácii hry úplne nepodstatné veci alebo vyzdvihovali svoj updatnutý engine ako nextgen verziu enginu a podobné veci. Zmien je tentoraz viac ako dosť s novými režimami, ako aj úpravami bojov.
Hlavné upgrady, ktoré spomenuli sú:
- Plávanie a boje vo vode a pod vodou, kde sa pohrali ako so streľbou z hladiny, tak aj pod hladinou a aj so zarátanou fyzikou nábojov, ktoré spomaľujú.
- Novinkou bude aj pohľad z tretej osoby, ktorý bude mať aj svoje playlisty
- Gunsmith 2.0 s detailnejšou možnosťou úpravy zbraní
- Upravený bol aj beh, krytie sa, všeobecne bude pohyb dynamickejší s viacerými možnosťami, rovnako boje z vozidiel budú dynamickejšie
- Pribudnú nové vozidlá UTV, Light Tank, Heavy Chopper, Tactical Vehicle a Rigid Inflatable Boat
- Vráti sa Spec Ops režim s kooperáciou dvoch hráčov proti AI v misiách, ktoré budú pokračovať v príbehu kampane
- AI nepriatelia prídu na veľké mapy.
- Pribudne aj nový režim Raid, ktorý otestuje tímovú spoluprácu a riešenie puzzle úloh - režim príde neskôr po vydaní
- DMZ režim - bude nová časť hry, respektíve Call of Duty značky podobná Escape From Tarkov, teda taktický režim s lootovaním na bojisku, cieľmi, AI nepriateľmi a extrakciou - režim príde 16. novembra spolu s Warzone 2.
Multiplayer hry dostane čoskoro betu, ktorá ponúkne 6v6 režim a aj Ground War pre 32v32 hráčov. Beta bude mať jednu Ground War mapu a tri klasické multiplayerové mapy. Z nových módov ukáže Knockout a Prisoner Rescue. Mal by prísť aj Invasion, kde bude 32 hráčov bojujúcich proti sebe a aj proti AI.
Páči sa mi!
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Nové zľavy na Alze boli spustené 26
- Prvý pohľad na Matta Damona v Nolanovom The Odyssey filme 67
- Porovnanie Kingdom Come Deliverance II a Red Dead Redemption II 89
- GeForce RTX 5070 Ti dostala recenzie 163
- RTX 5070ti karty sú už v predaji 200
- DOJMY: Gothic 1 Remake 34
- Dodávky RTX 5090 budú vraj čoskoro vysoké, scalperi zaplačú 93
- Druhá séria The Last of Us už má dátum premiéry a aj sériu posterov 52
- Microsoft predstavil kvantový procesor Majorana 1 45
- GTA 6 možno vyjde na PC skôr, ako by sme čakali 42 zobraziť viac článkov >
PC
PS4 Xbox One PS5 Xbox Series X|S Vývoj: Activision / Infinity Ward Štýl: Akcia
| |||
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
|