David Jaffe: Sony má problém konkurovať Game Passu |
David Jaffe sa vyjadril k poslednej prezentácii Sony.
David Jaffe, tvorca God of War, sa vyjadril k poslednej prezentácii Sony. Špeciálne k Helldivers 2, kde hovorí, že Sony dopláca na Game Pass. Sony má problémy reagovať na stratégiu Microsoftu, keďže Game Pass urobil používateľov oveľa selektívnejšími v tom, ktoré hry si kúpia za plnú cenu.
Podľa neho nový trailer na Helldivers 2 nedokázal hráčov presvedčiť, aby na to minuli 40 eur hneď pri jeho vydaní. Respektíve sa môžu pýtať, prečo nie je rovno v PS Plus, keďže takéto hry štandardne zahŕňa Game Pass.
„Verím, že Game Pass výrazne znížil úroveň požiadaviek tých, ktorí chcú hrať novo uvedený titul „zadarmo“, no zároveň zvýšil latku požiadaviek tých, ktorí si namiesto toho chcú kúpiť hru v prvý deň. A práve z tohto dôvodu sa domnievam, že Sony je vo veľmi tvrdej bitke s Microsoftom. Napriek tomu, že mám tieto veci na pamäti, neviem, ako môže verejnosť privítať Stellar Blade, vzhľadom na to, že Xbox ponúkol v day one hru ako Lies of P.“
Čo sa týka Death Stranding 2, k tomu povedal:
„Úprimne si myslím, že je to vynikajúce video, no napriek tomu nijako nepriťahuje hráčov, ako som ja, ktorým sa hra v prvej kapitole zdala príliš pomalá. Keď sa pozriem na trailer k Death Stranding 2, neviem, prečo by som sa mal o tento titul zaujímať, keďže prvú kapitolu som dokončil s nevôľou."
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Nové zľavy v Alza dňoch 44
- Vivat Slovakia práve vyšla v plnej verzii 97
- Grafických kariet je na skladoch stále viac, ceny sa zlepšujú 117
- Aký výkon v testoch ukázala RTX 5060 Ti karta? 93
- Zabudnite na štvorkolky, Kawasaki posúva offroad mobilitu vpred 43
- RECENZIA: Chains of Freedom 0
- PS6 portable vraj nebude taký výkonný ako PS5 65
- Článok: Samsung Galaxy A56 5G 15
- RECENZIA: Tempest Rising 32
- Dolár padá, zlepšia sa nám ceny hardvéru? 42 zobraziť viac článkov >
PC
PS5 Vývoj: Sony / Arowhead Game Studios Štýl: Akcia / Co-op
| |||
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
|