Sea of Thieves predstavilo novinky na rok 2024 |
Rok 2024 bude pre Sea of Thieves veľkým, keďže autori pridávajú ako novú platformu, nové zbrane a veľa sandboxových prvkov.
Rok 2024 bude pre Sea of Thieves veľkým, keďže autori pridávajú ako novú platformu, nové zbrane a veľa sandboxových prvkov. Presnejšie práve predstavili obsah naplánovaný na 12., 13. a 14. sezónu.
- Prvou zmenou bude pridanie PS5 platformy, kde hra štartuje už teraz s novou sezónou 12.
- Nová sezóna pridá novú strelnú zbraň a to dvojhlavňovú pištoľ, ktorá má možnosť dvoch samostatných výstrelov alebo jedného silného.
- Pridá sa aj nôž, s ktorým sa dá bojovať, ale aj ho hádzať. Bude mať silný bonusový pohyb
- Novinkou bude aj nová guľa s krátkym doletom, ale veľkým rozptylom Scattershot. Vytvorí veľa dier do lode.
- A pribudne aj hádzacia guľa Bone Caller, ktorá privolá kostlivcov napríklad na palubu nepriateľskej lode
- Pribudne nový materiál Wind Caller, čo bude lastúra ktoré vytvára vietor a môžete sa plaviť rýchlejšie. Dá sa použiť aj na zhodenie nepriateľov z útesov, hasenie požiarov alebo na vyššiu rýchlosť pri plávaní .
- S novou sezónou pribudnú aj laná na ostrovoch, ktoré môžu byť použité na rýchly presun.
Nasledujúca 13-ta sezóna bude vraj najdivokejšia a najdesivejšia v histórii hry. Volať sa bude Burning Blade a prináša späť kapitána Flamehearta a jeho loď v tej najdesivejšej inkarnácii. Masívna bojová loď bude mať 10 diel a predný odpaľovač ohnivých gúľ. Budete k tomu môcť loď aj ovládnuť spolu s jej posádkou, ktorá bude pre vás pracovať. V sezóne pribudnú aj Skeleton Camps so starými chrámami, ktoré môžete preskúmať, vyriešiť hádanky a získať korisť, ale len vtedy ak máte pod kontrolou Burning Blade loď.
Sezóna 14 bola navrhnutá so škodoradosťou, pridá nové možnosti stealth postupu, nové možnosti žartovania s pištoľou s úchopom, kde budete môcť kradnúť veci na diaľku.
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Nové zľavy v Alza dňoch 44
- Mafia: The Old Country vyjde v auguste 52
- Grafických kariet je na skladoch stále viac, ceny sa zlepšujú 104
- Zabudnite na štvorkolky, Kawasaki posúva offroad mobilitu vpred 43
- PS6 portable vraj nebude taký výkonný ako PS5 65
- The Last of Us seriál už má odsúhlasenú tretiu sériu 123
- Dolár padá, zlepšia sa nám ceny hardvéru? 41
- PlayStation 5 Digital Edition stúpa cenou na 499 eur 137
- Článok: Xiaomi 15 Ultra 56
- GeForce RTX 50: Technológie novej generácie predstavené na Half-Life 2 RTX Remix 28 zobraziť viac článkov >
PC
Xbox One Xbox Series X|S Game Pass PS5 Vývoj: Microsoft / Rare Štýl: Akčná Adventúra / Multiplayer
| |||
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
|