Nedávno sa šepkalo o titule Race 360, ktorý mal byť konverziou Race série od SimBinu pre Xbox360, distribuovať to malo THQ. V zásade to bola pravda až na to, že titul sa bude volať Race Pro a bude od Atari.
Z oficiálnej správy vieme, že hra bude fungovať na novom Lizard engine SimBinu, bude sa aj na konzole snažiť o realistickú simuláciu. Prítomných bude 13 reálnych okruhov, niekoľko z nich exkluzívnych Race Pro. Chýbať nebude séria oficiálnych šampionátov ako WTCC, Formula 3000 alebo Formula BMW. Vozidlá zatiaľ nemajú špecifikovaný počet, ale môžeme čakať autá z pôvodnej PC hry (cez 300 v deviatich kategóriách), plus pribudnú nové WTCC autá od Alfa Romea, BMW, Chevroletu a Seatu. Novinkou bude aj Mini Cooper s vlastnou závodnou sériou.
Z multiplayeru už vieme, že hra bude podporovať 12 hráčov online a bude aj možnosť hot seatu.
Update: Prvé dva obrázky z hry máme online a kvalitou pripomínajú GRID, keď k tom pripočítame extrémne simulačné umiestnenie hry, Forza dostáva vážnu konkurenciu.
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Nové zľavy na Alze boli spustené 26
- Prvý pohľad na Matta Damona v Nolanovom The Odyssey filme 67
- Porovnanie Kingdom Come Deliverance II a Red Dead Redemption II 89
- GeForce RTX 5070 Ti dostala recenzie 156
- RTX 5070ti karty sú už v predaji 200
- DOJMY: Gothic 1 Remake 30
- Dodávky RTX 5090 budú vraj čoskoro vysoké, scalperi zaplačú 93
- Druhá séria The Last of Us už má dátum premiéry a aj sériu posterov 52
- Microsoft predstavil kvantový procesor Majorana 1 45
- Hogwarts Legacy zhŕňa dva roky hrania 47 zobraziť viac článkov >