HRY > NOVINKY >
Vyzerá, že Midway v predsmrtných kŕčoch robí, čo sa dá pre svoju záchranu. Podľa neoficiálnych správ práve odpredal titul Wheelman Ubisoftu, ktorý sa postará o jeho dokončenie a vydanie. Ak je to pravda, znamenalo by to, že hra sa zdrží, prehodnotí, poriadne upraví a až následne vyjde. Možno titul uvidíme pod hlavičkou Drivera, ktorého značku vlastní Ubisoft.
Hra bola pôvodne ohlásená v roku 2006 s dátumom na rok 2007, ten však nestihla a nestihla ani rok 2008 a teraz dúfame, že to v roku 2009 konečne dotiahne do zdárneho konca.
Mimochodom Midway včera vyhlásil Chapter 11, čo je v US posledná ochrana pred bankrotom. Firma teraz dúfa, že bude môcť fungovať ďalej a svoje dlhy postupne splatí a ozdraví sa.
Páči sa mi!
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Ceny nových grafických kariet sa postupne znižujú 115
- Čeština pre Assassin's Creed Shadows je už dostupná na stiahnutie 49
- Atomfall dostal recenzie 13
- DOJMY: Commandos: Origins volí taktiku "od fanúšikov pre fanúšikov" 19
- Porovnanie Assassin's Creed Shadows s Ghost of Tsushima 58
- Assassin's Creed Shadows už prekonal milión hráčov 76
- Príde tento rok nová God of War hra zasadená do Grécka? 41
- Európska komisia vydala usmernenia pre herné virtuálne meny 122
- Požiadavky na The Last of Us Part II Remastered 67
- Resident Evil 9 má priniesť výraznú zmenu série 61 zobraziť viac článkov >
Xbox 360
PC PS3 Vývoj: Midway / Midway Newcastle / Tigon Štýl: Akčná Adventúra Web: domovská stránka hry
| |||
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
|