Dirt 2 aj pre NDS a PSP |
Púštny Dirt 2 prichádza popri veľkých verziách aj na malé handheldy a to ako pre PSP tak aj pre DS. Máme tu zábery z oboch verzií.
HRY > NOVINKY >
Púštny Dirt 2 prichádza popri veľkých verziách aj na malé handheldy a to ako pre PSP tak aj pre DS. Máme tu zábery z oboch verzií a aj pár informácií naznačujúcich, čo môžeme od oboch čakať.
K DS verzii toho máme viac a už vieme, že hra ponúkne šesť vozidiel na trati, na DSko slušnú grafiku, kampať v X-Games móde s možnosťou customizácie vozidiel a aj mapeditor. Multiplayer bude pre štyroch hráčov.
PSP verziu máme zatiaľ len na obrázkoch, z ktorých vyzerá, že ponúkne štyri vozidlá na trati a na pomery PSP trochu slabšiu grafiku.
Handheldové verzie vychádzajú začiatkom septembra spolu s konzolovými. Na PC verziu si počkáme do konca roka.
Páči sa mi!
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Vivat Slovakia práve vyšla v plnej verzii 102
- Nové zľavy v Alza dňoch 44
- RECENZIA: Tempest Rising 37
- Aký výkon v testoch ukázala RTX 5060 Ti karta? 99
- RECENZIA: Chains of Freedom 0
- Grafických kariet je na skladoch stále viac, už dostanete aj RTX 5070 Ti za lepšie 63
- Článok: Samsung Galaxy A56 5G 16
- Vydanie Elder Scroll Oblivion Remastered je blízko, už sa objavili prvé zábery 64
- Geforce RTX 5060 Ti prináša DLSS4 do mainstreamu. Aký výkon ponúka? 111
- HBO potvrdilo obsadenie Harry Potter seriálu 160 zobraziť viac článkov >
PC
PS3 PSP Xbox 360 Wii DS Vývoj: Codemasters / Codemasters Štýl: Racing Web: domovská stránka hry
| |||
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
|