Nemecký vydavateľ získal Stalkera |
Malý nemecký vydavateľ bitComposer Games práve na GamesCome ohlásil získanie práv na celosvetovú distribúciu Stalker Call of Pripyat.
HRY > NOVINKY >
Malý nemecký vydavateľ bitComposer Games práve na GamesCome ohlásil získanie práv na celosvetovú distribúciu Stalker: Call of Pripyat. Hráčom je síce jedno, kto tú hru prinesie, ale po miliónových predajoch si už titul mohol nájsť niekoho z väčších distribútorov, lebo čím väčší distribútor, tým väčšiu kampaň dokáže na titul spraviť a tým viac sa ho predá. Zároveň takéto skákanie medzi distribútormi vytvorí problémy pri poskladaní megaedície Stalkera.
Hra nás zavedie do času po pôvodnej hre, kedy sa o oblasť začína zaujímať vláda a plánuje ju obsadiť. Obsadenie nevyjde a preto vysiela do akcie vás, špeciálneho agenta, aby ste zistili, čo sa tam vlastne deje.
Hra by mala vyjsť na jeseň.
Páči sa mi!
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- RECENZIA: Atomfall 33
- Ceny nových grafických kariet sa postupne znižujú 117
- Atomfall dostal recenzie 13
- Európska komisia vydala usmernenia pre herné virtuálne meny 122
- Avengers: Doomsday už má predstavených hercov 50
- Príde tento rok nová God of War hra zasadená do Grécka? 41
- Požiadavky na The Last of Us Part II Remastered 67
- PS Plus predstavuje tituly na apríl 22
- Assassin's Creed Shadows dostal nečakanú virálnu reklamu 31
- Na Zaklínača 4 si ešte poriadne dlho počkáme 54 zobraziť viac článkov >
PC
Vývoj: bitComposer Games / GSC Game World Štýl: Akcia Web: domovská stránka hry
| |||
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
|