Magicka sľubuje magickú zábavu |
Magický svet v znamení severskej mytológie a ničivých kúziel sa predstavuje.
Magicka je akčná adventúra (takto ju nazývajú vývojári) umiestnená do fantasy sveta založeného hlavne na severskej mytológii. Vy a ďalší traja potenciálni hráči, prevezmete úlohu čarodejov tajného rádu, ktorí musia zastaviť zlého mága, čo zaplavil svet zlovestnými kreatúrami. Môžete teda absolvovať kampaň s 15 úrovňami v deviatich prostrediach ako jednotlivec, alebo v kooperácii s tromi ďalšími užívateľmi a okrem toho si zmerať sily v ďalších módoch. Tvorcovia vyzdvihujú hlavne inovatívny systém kúzlenia, kde sa zručnosti tvoria z elementov a je bohatý sortiment kúziel.
Magicka - Debut
Značky vedľa ikon na obrázkoch naznačujú, že čarovať sa zrejme bude dať nakreslením symolu myšou, respektíve ovládačom. Debutový trailer zas ukazuje roztomilý svet, kde je zjavný dôraz kladený na pekné efekty kúziel.
Táto vecička získala minulý rok ocenenie Hra roka na Swedish Game Awards vo Švédsku a bude sa šíriť hlavne v digitálnej forme. Cieľom autorov je predovšetkým dostať produkt na Xbox Live Arcade, ale titul je určený aj majiteľom PC.
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Ceny nových grafických kariet sa postupne znižujú 115
- Čeština pre Assassin's Creed Shadows je už dostupná na stiahnutie 49
- Atomfall dostal recenzie 13
- DOJMY: Commandos: Origins volí taktiku "od fanúšikov pre fanúšikov" 19
- Porovnanie Assassin's Creed Shadows s Ghost of Tsushima 58
- Assassin's Creed Shadows už prekonal milión hráčov 76
- Príde tento rok nová God of War hra zasadená do Grécka? 41
- Európska komisia vydala usmernenia pre herné virtuálne meny 122
- Požiadavky na The Last of Us Part II Remastered 67
- Resident Evil 9 má priniesť výraznú zmenu série 61 zobraziť viac článkov >
PC
Xbox 360 Vývoj: Paradox Interactive / Arrowhead Game Studios Štýl: Akcia / RPG Web: domovská stránka hry
| |||
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
|