Torchlight II mešká, ale napreduje |
Diablo III bude zrejme na trhu skôr, ale Runic Games sa neflákajú.
HRY > NOVINKY >
Diablo III sa stáva veľmi aktuálnou záležitosťou, ale to neznamená, že konkurencia zaspala. Stále zaujímavou hrou zostáva aj Torchlight II, hoci sa zrejme nakoniec dostaví až po treťom Diablovi.
Tvorcovia Torchlight II pripravili inovovanú webstránku s novým dizajnom a materiálmi. Môžete si pozrieť nové obrázky a artworky a preštudovať charakteristiky štyroch povolaní, ktoré sa objavia v hre - outlander, embermage, berserker a engineer.
Torchlight II mal vyjsť minulý rok, ale premiéra sa zatiaľ nekonala. Pripravuje sa beta test a s ním máme očakávať aj nové správy a video ukážky z hry. Na finálny produkt si evidentne počkáme ešte minimálne niekoľko mesiacov.
Páči sa mi!
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- História Assassin's Creed série 249
- Nové zľavy na Alze boli spustené 26
- Prvý pohľad na Matta Damona v Nolanovom The Odyssey filme 67
- Porovnanie Kingdom Come Deliverance II a Red Dead Redemption II 89
- GeForce RTX 5070 Ti dostala recenzie 156
- Radeon RX 9070XT sa na čiernom trhu už predáva za 1600€ a to rovno u nás 63
- RTX 5070ti karty sú už v predaji 199
- Dodávky RTX 5090 budú vraj čoskoro vysoké, scalperi zaplačú 93
- Druhá séria The Last of Us už má dátum premiéry a aj sériu posterov 52
- Microsoft predstavil kvantový procesor Majorana 1 45 zobraziť viac článkov >
PC
PS4 Xbox One Switch Vývoj: Perfect World Entertainment / Runic Games Štýl: RPG / Akcia Web: domovská stránka hry
| |||
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
|