Nová hra od bývalých vývojárov Criterionu má zaujať fanúšikov Burnoutu a Black |
Šéf štúdia, ktoré je zložené z bývalých vývojárov Burnoutu, sa pochválil na Twitteri, že ich nová hra sa určite bude páčiť nielen fanúšikom spomínaných arkádových pretekov, ale aj akčného Black
Štúdio Three Fields Entertainment bolo založené len prednedávnom, pričom jeho jadro tvoria vývojári, ktorí sa podieľali na vývoji úspešných hier štúdia Criterion Games, akými sú napríklad Burnout či Black. Momentálne síce pracujú na svojom prvom projekte, no zatiaľ nevieme, o čo by malo ísť - no ako sa práve pochválil šéf štúdia, Alex Ward - pôvodne šéf vývoja Burnout, Black a Need For Speed (ako sám hovorí: "toho dobrého"), ich prvá hra by mala rozhodne zaujať fanúšikov už dvoch vyššie spomínaných hier - Black a Burnout.
Obe hry sa však od seba dosť odlišujú, Burnout sú arkádové preteky, zatiaľčo Black je akčná strieľačka. Preto sa na toto jeho "naznačenie" na Twitteri spýtal jeden z fanúšikov, či sa teda dočkáme áut so zbraňami. Ward ale odpovedal, že nič také sa nekoná a v hre nie sú ako autá, tak ani zbrane. Naša predstava o tom, čo by to teda mohlo byť sa tak ešte viac rozpadá.
Na oficiálnej stránke štúdia svoju hru opisujú slovami: "nová, inovatívna v žánri športových hier, ktorá je rýchla, zábavná, s veľkým dôrazom na multiplayer." Snáď sa teda viac informácií dozvieme už čoskoro, možno aj s prvými obrázkami či nejakým videom.
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Nové zľavy v Alza dňoch 23
- RECENZIA: The Last of Us Part II Remastered (PC verzia) 105
- Nintendo Switch 2 vyjde 5. júna za 469 eur 130
- Lionsgate: John Wick 5 je oficiálne schválený, ďalšie dva filmy sú v príprave, nov 25
- Aký mobil kúpiť na jar 2025 za 200, 300, 400, 500 alebo 1000 eur? 44
- Článok: Prvý kontakt s Nintendo Switch 2 86
- Zomrel herec Val Kilmer, okrem filmov sa objavil aj v hre 54
- Windows 11 už má novú možnosť obídenia prihlásenia pri inštalácii 37
- RECENZIA: South of Midnight 12
- RECENZIA: Rise of the Ronin (PC verzia) 12 zobraziť viac článkov >