Gamescom 2016: Vyskúšali sme si aj nové klávesnice od Roccatu |
Pomedzi prezentácie a demá rôznych hier sme si odbehli aj do Roccatu, kde nám predviedli žhavé novinky.
Na Gamescome sme si okrem rôznych hier obzreli aj herné príslušenstvo, napríklad aj pripravované produkty značky Roccat. Ukázali nám Sovu, na ktorú sa už dlhšie tešíme. Konečne si pomocou klávesnice a myši budeme môcť pohodlne zahrať aj na sedačke. Produkt si drží kvalitu, váži tak akurát a aj keď môže na prvý pohľad pôsobiť príliš mohutne, po zasadnutí na gauč pochopíte zvolený dizajn. Vankúšiky na spodnej strane sú vymeniteľné, spoločne aj s podložkou na myš, ktorá by sa mala predávať v rôznych dizajnoch.
Novým produktom, o ktorom sme doposiaľ nevedeli, bola klávesnica Skeltr. Tá je zasa namierená na hardcore hráčov. Podporuje totiž spárovanie so smartphónom a ak vám počas hrania niekto zavolá, nebudete musieť skladať slúchadlá a nechať sa vyrušiť pri hraní. S volajúcim budete komunikovať priamo cez svoj herný headset, prípadne aj odošlete hlasovú správu. Váš telefón bude navyše slúžiť aj ako sekundárny displej, na ktorom skontrolujete napríklad teplotu vašich komponentov.
Ponuka Roccatu sa teda rozrastá o ďalšie 2 kvalitné produkty, ktoré určite mnoho hráčov potrebuje a budú pre nich splneným snom.
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Nové zľavy v Alza dňoch 32
- RECENZIA: The Last of Us Part II Remastered (PC verzia) 106
- Aký mobil kúpiť na jar 2025 za 200, 300, 400, 500 alebo 1000 eur? 51
- Windows 11 už má novú možnosť obídenia prihlásenia pri inštalácii 38
- Článok: Prvý kontakt s Nintendo Switch 2 86
- RECENZIA: Commandos: Origins 45
- Úspešná drogová hra Schedule 1 je v prešetrovaní pre možné kopírovanie Drug Dealer 18
- RECENZIA: South of Midnight 12
- Minecraft Movie valcuje kiná 38
- RTX 5060 Ti bude vraj stáť rovnako ako 4060 Ti, 8 GB bude za 399 dolárov, 16GB za 95 zobraziť viac článkov >