Mafia III: Rivals mieri na iOS a Android |
Preháňajte sa ulicami New Bordeaux vo vašom mobilnom zariadení.
Mafia III: Rivals je nové mobilné RPG, ktoré vzniklo v spolupráci 2K a štúdia Cat Daddy. Autori sľubujú, že v tejto mobilnej hre hráči zažijú nebezpečné New Bordeaux z novej perspektívy, pričom sa budú musieť prebojovať na vrchol podsvetia úplne iným spôsobom, než tomu bude v hre určenej na veľké platformy. Hráči sa tiež stretnú s charaktermi, udalosťami a miestami, ktoré im budú známe z veľkej hry.
Nebude chýbať súperenie gangov, RPG prvky, nábor a výcvik 40 mafiánskych bossov z univerza Mafie III, ich pripájanie k vám a ničenie nepriateľov. Mafia III: Rivals taktiež umožní používanie smrtiacich zbraní, či iného vybavenia a tiež sa v nej budete môcť spojiť so svojimi priateľmi.
Hra je aktuálne dostupná k pre-registrácii a tí, ktorí ju vykonajú získajú rôzne in-game bonusy, napríklad v podobe charakterov alebo zbraní. Autori tiež upozorňujú na to, aby ste sledovali oficiálny Facebook alebo Twitter, kde sa o hre čoskoro dozviete ďalšie novinky.
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Nové zľavy na Alze boli spustené 26
- Prvý pohľad na Matta Damona v Nolanovom The Odyssey filme 67
- Porovnanie Kingdom Come Deliverance II a Red Dead Redemption II 89
- GeForce RTX 5070 Ti dostala recenzie 156
- RTX 5070ti karty sú už v predaji 200
- DOJMY: Gothic 1 Remake 30
- Dodávky RTX 5090 budú vraj čoskoro vysoké, scalperi zaplačú 93
- Druhá séria The Last of Us už má dátum premiéry a aj sériu posterov 52
- Microsoft predstavil kvantový procesor Majorana 1 45
- Free to play survival hra na Steame inštalovala hráčom v PC malware 11 zobraziť viac článkov >