Pátrači a monštrum vo White Noise 2 sa proti sebe postavia budúci mesiac |
Po niekoľkých mesiacoch vo verzii s predbežným prístupom budú hráči v kooperácii čeliť kreatúre v dokončenej hre.
Strašidelná hra White Noise 2, v ktorej skupina pátračov pri vyšetrovaní záhady čelí monštru, oficiálne vychádza v apríli. Počas uplynulých piatich mesiacov vo verzii s predbežným prístupom dostala 29 aktualizácií a je pripravená ponúknuť kompletný obsah.
Štyria hráči prevezmú úlohy pátračov a musia spolupracovať pri hľadaní stôp a v boji o prežitie v tme a bludisku. Ďalší hráč v koži monštra loví členov družiny a musí sa vyhýbať svetlu, ktoré ho oslabuje. Momentálne je v hre 5 oblastí, viac ako 10 pátračov s rôznymi perkmi a 4 kreatúry s odlišnými schopnosťami. Aj po vydaní kompletnej hry bude pribúdať ďalší obsah.
White Noise 2 vychádza 6.apríla na Steame, kde môžete hru kúpiť za pekných 7,99 € a hrať ju (zatiaľ rozpracovanú) už teraz. Reakcie hráčov sú veľmi pozitívne.
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Alza spustila nové mega zľavy 12
- RECENZIA: Assassin's Creed Shadows 68
- Bolt Graphics predstavili podľa ich slov najrýchlejšiu grafickú kartu vôbec. Má by 66
- Kingdom Come: Deliverance 2 práve dostal veľký patch 1.2 68
- Ryzen 9 9950X3D a Ryzen 9 9900X3D vychádzajú a dostávajú recenzie 135
- Aké nové grafické karty sú na skladoch a koľko stoja? 65
- God of War Ragnarök dostane budúci týždeň Dark Odyssey Collection update 29
- Prvé zábery z filmu Mortal Kombat 2 odhalené 30
- Výrobcovia AMD kariet potichu zvýšili ceny grafických kariet RX 9070 a RX 9070 XT 51
- DOJMY: Titan Quest II 20 zobraziť viac článkov >
![]() |
PC
Vývoj: Milkstone Studios Štýl: Adventúra |
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
|