Forza Motorsport 7 približuje možnosti a pridáva nové zábery

Forza Motorsport 7 sa bližšie predstavuje, ukazuje ako zábery, tak ponúka aj informácie. Na jeseň prinesie cez 700 áut a cez 30 prostredí s viac ako 200 okruhmi.

pridal saver 14.6.2017 o 8:49 pod hry
Forza Motorsport 7 približuje možnosti a pridáva nové zábery

HRY > NOVINKY >

Forza Motorsport 7 sa bližšie predstavuje, ukazuje ako zábery, tak ponúka aj informácie. Na jeseň prinesie cez 700 áut a cez 30 prostredí s viac ako 200 okruhmi. Hlavným prezentačným okruhom bol teraz Dubaj "Crown Jewel", aj keď škoda, že ide o okruh a nie čisto jazda cez mesto (aspoň zatiaľ nič také nespomenuli) ako mali vo Forze 5 Prahu a Forze 6 Rio. Okrem Dubaja nebude chýbať Nurburgring alebo spomenuli aj prepracované Mugello. Viac ich budú ohlasovať bližšie k vydaniu, trate už prepracuvávajú photogrammery technológiou a teda uvidíme presné textúry aké sú v okolí trate. Toto použili teraz na Dubaj.

   

Hra vyjde 3. októbra, kedy vyjde na pôvodný Xbox One a PC, aby 7. novembra rozbehla aj na Xbox One X. Tam pôjde v 4K/60fps s HDR, chýbať nebudú 4K textúry, vylepšené nasvietenie, shadery a veľa ďalšieho. Znovu boli vylepšené aj zvuky. Všetko bude vylepšené na každej platforme.

Okrem vizuálu bude prepracovaný aj pocit, kde ak budete hrať v kabíne bude s vami triasť, budete počuť uvoľnené súčiastky, pružiny. Všetko toto teraz pridali do ich ForzaTech simulačného enginu, ktorý k tomu ponúkne plne dynamický systém počasia a to aj s prechodom dňa a noci. Dynamicky sa budú meniť oblaky, prechádzať do búrky, zároveň bude klesať aj teplota asfaltu a budete to cítiť aj na jazde. Podobne keď začne pršať, trať bude vlhká a začnú sa vytvárať mláky.

Hra ponúkne Forza Driver's Cup ako singleplayer kampaň, multiplayer bude ponúkať samostatné jazdy, ale aj rozsiahlejšie League Season eventy. Multiplayer bude mať aj Mixer intergráciu, spectate mody, všetko aby hra mohla byť ešte lepšou v esports svete.

Driver's Cup bude nová kampaň, v ktorej bude každý hráč môcť postupovať ako bude chcieť. Bude tam šesť hlavných šampionátov, každý bude ponúkať rozmanitú ponuku áut a classov.  Bude tam napríklad šampionát v Nascare, alebo súťaž predvojnových vozidiel, Amerických muscle áut, exotických superáut a veľa ďalšieho.  Kampani pribudne nový skórovací systém, ktorý umožní odomkýnať nové autá a aj Drive Gear vybavenie. Vrátia sa aj špeciálne Showcase eventy na získavanie bonusových áut. Nakoniec kampaň je hlavne o získavaní vozidiel, pričom tu, čím viac vozidiel získate, tým dostanete väčšie odmeny po pretekoch. Bude to previazané na tier levely, ale nebudú chýbať ani kredity na samostatné kupovanie vozidiel. Viac o získavaní vozidiel porozprávajú na Gamescome.

Forza Motorsport 7 približuje možnosti a pridáva nové zábery

Novinkou bude Drive Gear, čo je vybavenie vášho jazdca. V hre bude cez 300 možností vybavenia. Budete si ho môcť personalizovať. Chýba nebudú personalizácie vozidiel s možnosťou paintovania, tunovania, hlbokej customizácie.

Hra vyjde ako na Xbox One, Xbox One X, tak aj na PC, kde autori znovu rozšíria podporu volantov. Presnejšie hovoria, že Forza Motorsport 7 bude na PC podporovať každý fanúšikmi vyžiadaný volant na trhu. 





Forza Motorsport 7 približuje možnosti a pridáva nové zábery  Forza Motorsport 7 približuje možnosti a pridáva nové zábery  Forza Motorsport 7 približuje možnosti a pridáva nové zábery
Forza Motorsport 7 približuje možnosti a pridáva nové zábery  Forza Motorsport 7 približuje možnosti a pridáva nové zábery  Forza Motorsport 7 približuje možnosti a pridáva nové zábery
Forza Motorsport 7 približuje možnosti a pridáva nové zábery  Forza Motorsport 7 približuje možnosti a pridáva nové zábery  Forza Motorsport 7 približuje možnosti a pridáva nové zábery
Páči sa mi! (+3)






Xbox One
PC
Windows

Vývoj: Microsoft / Turn 10
Štýl: Racing / Simulácia
Dátum vydania: 3. október 2017
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
Prosím prihláste sa pre možnosť pridania komentáru.
Môžete sa prihlásiť cez Sector konto, alebo Facebook.
SOCIÁLNE SIETE
NOVÉ FÓRA
|Bsod (25)
Nedávno som si zakúpil PC od Alzy a mám problém s ...
|P : i5 13600kf, 32gb ram, z690... (0)
Ahojte, predávam PC komponenty, robím upgrade na 9...
|Oled monitor (6)
chystam sa kupit novy monitor a neviem sa rozhodnu...
|Intel i5 10400f + rtx 4070 + 3... (21)
Čavte, viete mi poradiť, čo by bolo potrebné vymen...
|Webová stránka key-wrld (9)
Ahojte, máte niekto skúsenosti s webovou stránkou ...
|Skor ako vyhodis oprav sam ;-) (45)
Ahoj zacala mi blbnut myska presnejsie logitech g ...
|Zverstvá umelej inteligencie (30)
na nete nám vznikajú nové AI videá bez ladu a skla...
|Screenshots (61729)
Vkladajte sem vaše zaujímavé screenshoty z hier. O...
|Sector hraje ... (124338)
:diskoška o HRACH, ktore prave hravate, ale aj o t...
|Must see (41689)
Su veci ktore sa slovami opisat nedaju a preto pat...
|Svet, ukrajina, vojny ... (35641)
Sem môžete dávať správy zo sveta, o Ukrajine a ďal...
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
Sector.sk - hry, recenzie, novinky
Ochrana súkromia | Reklama | Kontakt
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2025 SECTOR Online Entertainment / sector@sector.sk