Beat Saber je najlepšie hodnotenou hrou na Steame, dostane editor |
Rytmická VR hra tento týždeň dostane editor vlastných levelov
Minulý týždeň sme sa bližšie pozreli na VR titul Beat Saber, ktorý na Steame vyšiel v Early Access verzii a so svojim tímom Hyperbolic Magnetism vyvíja Ján Ilavský. Ten nám taktiež poskytol odpovede na niekoľko otázok a zdá sa, že s hrou presne trafil klinec po hlavičke a priniesol to, po čom hráči vo VR túžia. Aj keď je zatiaľ obsahu menej, hra ponúka chytľavú rytmickú hrateľnosť, svetelné meče a parádnu hudbu. A to ocenili nielen kritici, ale aj hráči, ktorí z nej spravili najlepšie hodnotenú hru na Steame.
Hra má na Steame takmer 2000 používateľských hodnotení a 99% pozitívny rating. Druhou najlepšie hodnotenou hru je Portal Bundle. Ak by sme nepočítali ten, tak samostatný Portal 2. Len jeden jediný produkt je na Steame hodnotený vyššie a to je Expansion Pass pre Zaklínača 3.
Okrem toho sme sa tuež dozvedeli, že hra už tento týždeň dostane sľubovaný editor vlastných levelov. Ako nám už skôr spomenul Ilavský, bude to ten istý editor, ktorý pri tvorbe levelov využíva vývojársky tím. Editor umožní exportovať vlastné levely a poslať ich iným hráčom, nebude však obsahovať nejakú funkciu jednoduchého zdieľania.
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- RECENZIA: Doom: The Dark Ages 177
- Alza spustila nové zľavy 26
- Ako vyzerá GTA VI mapa? 50
- Grafické karty znovu zlacneli, hlavne RTX 5070ti a RTX 5080, ale už znižuje aj RTX 253
- Detaily k 89 miliónom Steam účtov sú na darknete na predaj 31
- Mafia: The Old Country už má aj PC požiadavky 47
- GTA IV port možno príde tento rok 59
- Activision žaluje tvorcov toxického cheatovacieho softvéru pre Call of Duty 68
- RECENZIA: The Precinct 11
- Doom: The Dark Ages dostal recenzie 50 zobraziť viac článkov >
PC
PS4 PC VR Oculus Rift VR PS VR Vývoj: Hyperbolic Magnetism / Hyperbolic Magnetism Štýl: Párty hra / Hudba
| |||||
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
|