Ubisoft ohlásil nový Settlers titul a aj kolekciu starých častí hry |
Ubisoft nakoniec na Gamescome neohlásil Splinter Cell, ale nových Settlerov.
Ubisoft nakoniec na Gamescome neohlásil Splinter Cell, ale nových Settlerov. Tí prídu na jeseň 2019 a ponúknu plne 3D grafiku a prakticky pôvodný štýl hrateľnosti. Budeme tak znovu osídľovať neobývané svety s malými postavičkami. Teraz ale detailne prepracovanými s rôznymi činnosťami. Ak ste nehrali pôvodné hry je to kombinácia manažmentovky a stratégie.
V príbehu novej hry budú osadníci vyhnaní zo svojho domova veľkým zemetrasením a vydávajú sa na lodiach nájsť novú zem. Čaká ich však veľa nástrah a problémov, ako aj tajomná záhada z minulosti, ktorá navždy zmení ich život.
Značka už má 25 rokov a tak si autori z BlueByte náležite spomenuli na predchádzajúce časti Settlers 1 až 7 série a vydajú ich v The Settlers History Collection, ktorá vyjde už 15. novembra. Prvá Settlers hra však prišla na uPlay už dnes.
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Nové zľavy v Alza dňoch 44
- Mafia: The Old Country vyjde v auguste 52
- Grafických kariet je na skladoch stále viac, ceny sa zlepšujú 104
- Zabudnite na štvorkolky, Kawasaki posúva offroad mobilitu vpred 43
- PS6 portable vraj nebude taký výkonný ako PS5 65
- Dolár padá, zlepšia sa nám ceny hardvéru? 41
- Článok: Xiaomi 15 Ultra 56
- GeForce RTX 50: Technológie novej generácie predstavené na Half-Life 2 RTX Remix 28
- PlayStation 5 Digital Edition stúpa cenou na 499 eur 137
- Stalker 2 práve dostal roadmapu pre ďalší štvrťrok 126 zobraziť viac článkov >
PC
PS4 Xbox One PS5 Xbox Series X|S Switch Vývoj: Ubisoft / Blue Byte Štýl: Stratégia / Managementová
| |||
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
|