DICE priblížilo tohtoročné updaty pre Star Wars Battlefront 2 |
Firma rozpísala obsah updatov, ktoré prídu do Battlefrontu 2 do konca roka.
Star Wars Battlefront 2 sa pomaly blíži k prvému roku od vydania a autori z DICE poctivo pripravujú ďalšie aktualizácie, ktoré však nevydajú len na výročie. Novinky sú rozložené na každý mesiac a najnovšie nám firma v grafike priblížila, čo vlastne tieto aktualizácie ponúknu.
Najbližší update, ktorý sa dostane von už budúci mesiac, prinesie vylepšený Squad System, ktorý by mal podporiť hráčov v tímovom hraní a taktiež sa v nej objavia dva nové skiny - 91st Mobile Reconnaissance Corps a 104th Wolfpack Battalion. Októbrový update zatiaľ vyzerá skromnejšie, nakoľko s ňou do hry pribudne General Grievous.
Novembrový update už bude o niečo štedrejší - do hry pridá Obi-Wan Kenobiho, Geonosis mapu pre Galactic Assault a to vrátane vozidiel, no taktiež pribudne jeden nový skin 212th Attack Battalion. Posledný update, zatiaľ neurčito označená ako zimná, pridá postavy Count Dooku a Anakin Skywalker, nový väčší režim, v ktorom budú dva tímy bojovať o body, pričom v závere spoločne zdolajú materskú loď. Chýbať nebudú opäť nové skiny.
O ďalšom obsahu by sme sa mali dozvedieť v ďalších prehľadoch s updatmi.
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Alza spustila nové mega zľavy 9
- Prvé ukážky z playtestu nového Battlefieldu 112
- Radeon RX 9070 a RX 9070 XT karty dostali recenzie 120
- Kingdom Come: Deliverance 2 si už vďaka modu môžete na PC zahrať v pohľade z trete 64
- Porovnajme si, kam sa GTA V posunulo za 12 rokov 41
- Radeon RX 9070 a RX 9070 XT sú už v predaji 103
- HBO finalizuje obsadenie ďalších postáv do Harry Potter seriálu 133
- RECENZIA: Age of Mythology: Retold - Immortal Pillars 12
- Vivat Slovakia už dostala dátum vydania 86
- VIDEO : Death Stranding 2 dostal dátum vydania 106 zobraziť viac článkov >
PC
PS4 Xbox One Vývoj: EA / DICE Štýl: Akcia / Multiplayer
| |||
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
|