Napriek tomu, že Ubisoft spolupracuje s Google na Stadii, podporuje aj Geforce Now službu. Vidí totiž, ako služba dáva hráčom ďalšiu možnosť, ako hrať ich hry:
„Ubisoft plne podporuje NVIDIA GeForce Now s úplným prístupom k našim PC hrám z obchodu Ubisoft alebo z akýchkoľvek podporovaných obchodov s hrami. Sme presvedčení, že ide o špičkovú službu, ktorá poskytuje súčasným aj novým hráčom PC špičkový zážitok s väčším výberom toho, ako a kde hrajú svoje obľúbené hry. “
Momentálne sú medzi distribútormi rozdielne názory na službu a niektoré firmy odtiaľ stiahli tituly zrejme z biznis dôvodov, kde chcú viac peňazí. Podobne indie vývojári nie sú v podpore jednotní, kde niektorí ani nepochopili ako služba funguje a stiahli svoje tituly. Vyjadril sa aj Epic, ktorý službu plne podporuje.
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Warner Bros. znovu zmenil plány, zrušil plánovanú expanziu pre Hogwarts Legacy 54
- Prečo sme ešte nedostali druhý GTA VI trailer? Take Two vysvetľuje marketing novéh 75
- Avengers: Doomsday už má predstavených hercov 51
- DOJMY: Doom: The Dark Ages 64
- Windows 11 dostane nový dizajn BSOD, stratí možnosť inštalácie bez loginu 113
- PS Plus predstavuje tituly na apríl 22
- 58% Slovákov nespí dobre. Zotavenie po prechode na letný čas môže trvať aj tri týž 110
- Aprílové hry 34
- Assassin's Creed Shadows dostal nečakanú virálnu reklamu 31
- Na Zaklínača 4 si ešte poriadne dlho počkáme 54 zobraziť viac článkov >