Japonské Aerobox PC používa vnútornosti Xbox One S |
Nové Aerobox desktop PC nie len, že sa podobá na Xbox One, ale používa aj jeho vnútornosti.
Nové Aerobox desktop PC od Chuwi nie len, že sa podobá na Xbox One, ale používa aj jeho vnútornosti. Konkrétne podľa hovorcu spoločnosti využije jeho matičnú dosku, na ktorú prid A9-9820 procesor. Aj keď zrejme to bude výrazne modifikovaná doska vyzerá inak a má štandardné sloty na pamäte, aj keď technológiami je podobne veľa rokov pozadu.
Procesor ponúkne 8 jadier a 2.35 Ghz taktovanie s R7 350 GPU taktované na 985 Mhz s približne 800 Gflops výkonom. Je to menej ako má Xbox One S štandardne. Rovnako bude mať len DDR3 pamäte a prekvapivo len DVI port a nie rovno HDMI. K tomu doplní NVMe disk. NVMe disk tam je asi jediný moderny komponent.
PC vyjde v Japonsku a nebude dostupné nikde inde. Neurčujú ho primárne na hranie, ale rovno ho označujú ako vysokovýkonné office PC. Nevyhýbajú sa však herným možnostiam.
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Prvý pohľad na Matta Damona v Nolanovom The Odyssey filme 67
- Porovnanie Kingdom Come Deliverance II a Red Dead Redemption II 89
- GeForce RTX 5070 Ti dostala recenzie 163
- RTX 5070ti karty sú už v predaji 200
- DOJMY: Gothic 1 Remake 35
- Dodávky RTX 5090 budú vraj čoskoro vysoké, scalperi zaplačú 93
- Druhá séria The Last of Us už má dátum premiéry a aj sériu posterov 52
- Microsoft predstavil kvantový procesor Majorana 1 49
- Článok: Samsung Galaxy S25 Ultra 37
- GTA 6 možno vyjde na PC skôr, ako by sme čakali 42 zobraziť viac článkov >