PRIHLÁS

Warneri oficiálne predstavili Mortal Kombat 11: Aftermath

Dobrá správa je, že tým pádom budú pravdivé aj uniknuté informácie o Batmanovi, Hitmanovi a Injustice 3

pridal matus_ace 6.5.2020 o 15:14 pod hry
Warneri oficiálne predstavili Mortal Kombat 11: Aftermath

HRY > NOVINKY >

Nedávno sme tu mali rozsiahly únik o plánoch Warner Bros, ktoré hovorili o Batmanovi, treťom Hitmanovi, Injustice 3 a aj novej edícii Mortal Kombat 11. Niektoré informácie pôsobili dôveryhodne, iné už menej, no všetky pochádzali od toho istého človeka. Mortal Kombat má podľa neho dosať novú expanziu s novým príbehom a z nejakého dôvodu aj s RoboCopom. Hádajte, čo nám dnes oficiálne potvrdili.

Mortal Kombat 11: Aftermath sa stáva skutočnosťou a je to pokračovanie epického príbehu základnej hry, ktoré nadväzuje priamo na jej koniec. Liu Kang a Raiden musia spojiť sily s netradičným spojencom, pričom to nebude len Shang Tsung, kto pribudne do hry. Spolu s nimi sa po dlhej odmlke vrátia Fujin a Sheeva. A z nejakého dôvodu príde aj RoboCop. Navyše Ed Boon na Twitteri potvrdil, že ho dabuje Peter Weller, ktorý postavu stvárnil v prvých dvoch filmoch.

Okrem expanzie s novým príbehom a postavami sa však dočkáme aj ďalších noviniek, ktoré pribudnú formou updatu a úplne pre všetkých. Dočkáme sa tak nových arén, nových Fatality útokov a trailer nám potvrdzuje aj Friendship zakončenia. Aftermath vychádza 26. mája. V rovnaký deň príde aj spomínaný update a vyjde aj kolekcia, ktorá všetok obsah ponúkne v jednom balení.

Dobrou správou tým pádom je aj to, že budú pravdivé aj uniknuté informácie o ďalších hrách.





Páči sa mi! (+2)







Prosím prihláste sa pre možnosť pridania komentáru.
Môžete sa prihlásiť cez Sector konto, alebo Facebook.
SOCIÁLNE SIETE
NOVÉ FÓRA
|Xsplit premium na 12 mesiacov ... (0)
ahojte, ak niekto streamujete alebo sa nahravate, ...
|Commandos: origins (1)
Zravím vás. Pracujem na SK preklade hry Commandos:...
|Predam crash bandicoot n.sane ... (0)
Ahojte, predám cartridge verziu (komplet krabic...
|Ktory herny ntb (4)
Zdravim už dlhši čas rozmyšlam o kupe ntb mam 3 fa...
|Češtiny do hier - steamdeck (7)
Zdravím vie niekto ako nainštalovať češtiny do hie...
|Filmy filmy filmy film... (47148)
O filmoch. Hádam chápete....
|Sector hraje ... (125079)
:diskoška o HRACH, ktore prave hravate, ale aj o t...
|Screenshots (62302)
Vkladajte sem vaše zaujímavé screenshoty z hier. O...
|Playstation 5 (1842)
Playstation 5 fórum - Všetko týkajúc sa tejto plat...
|Must see (41761)
Su veci ktore sa slovami opisat nedaju a preto pat...
|Svet, ukrajina, vojny ... (37912)
Sem môžete dávať správy zo sveta, o Ukrajine a ďal...
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
Sector.sk - hry, recenzie, novinky
Ochrana súkromia | Reklama | Kontakt
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2025 SECTOR Online Entertainment / sector@sector.sk