Star Wars: Squadrons nebude mať mikrotransakcie a v cene hry dostanete kompletný obsah |
EA v Star Wars Squadrons nejde smerom na live službu.
EA Play Live 2020 síce veľa neukázalo, no svoju pozornosť si stihlo v značnej miere uchmatnúť aspoň nové Star Wars: Squadrons, kde sme videli poriadnu porciu gameplay záberov. Okrem akcie v kampani a multiplayeri môžeme očakávať aj customizáciu lodí, či postáv. Pri slove customizácia v kombinácii s vydavateľom EA môžu mnohým právom napadnúť mikrotransakcie. Na prekvapenie tu však nebudú.
Creative director Ian Frazier najnovšie vyhlásil, že hra nie je prostriedkom na predaj kozmetických vylepšení:
"Naše myslenie bolo nastavené na veľmi old school. S touto hrou sa snažíme povedať, že máme cenovku 40 dolárov, chceme byť k hráčom veľmi štedrí a chceme, aby za 40 dolárov cítili úplný zážitok. Toto je hra, ktorú budete milovať. Nie je to niečo, čo by stavalo na stratégii živých služieb. Stojí to na myšlienke kompletnej hry za jednu sumu, ktorá je skvelá svojim vlastným spôsobom. To neznamená, že do hry nikdy nič nepridáme, myslím, že by sme aj mohli, no nestojí na myšlienke live service."
Celé to znie zaujímavo, no je pravda, že mikrotransakcie môžu do hry pribudnúť aj neskôr a nemusia byť prítomné nutne pri vydaní. Zdá sa však, že Frazier si nechal vo svojom vyjadrení aj zadné vrátka pre prípad DLC. Každopádne pri vydaní hry za 40 dolárov máme dostať kompletný obsah.
Star Wars: Squadrons vychádza 2. októbra na PC (Steam, Origin a Epic), PS4 a Xbox One.
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Nové zľavy v Alza dňoch 44
- Vivat Slovakia práve vyšla v plnej verzii 95
- Grafických kariet je na skladoch stále viac, ceny sa zlepšujú 117
- Aký výkon v testoch ukázala RTX 5060 Ti karta? 93
- Zabudnite na štvorkolky, Kawasaki posúva offroad mobilitu vpred 43
- RECENZIA: Chains of Freedom 0
- PS6 portable vraj nebude taký výkonný ako PS5 65
- Článok: Samsung Galaxy A56 5G 15
- Dolár padá, zlepšia sa nám ceny hardvéru? 42
- RECENZIA: Tempest Rising 32 zobraziť viac článkov >