Prvý update do survivalovky Grounded priniesol vtáka |
Nový update rozširuje možnosti hry, pridáva ďalšie misie.
Survivalovka Grounded rozbieha svoje pravidelné mesačné updaty. Augustový update okrem fixov prináša nové možnosti na vylepšovanie postavy, viac možností na dekoráciu dobu, nové brnenie, nové questy od Burg.L a nového návštevníka záhrady.
Postavám pribudnú nové perky, ktoré spravia malé mutácie vašim postavám, tieto mutácie im umožnia rýchlejšie sekať trávu, vyššie zdravie, zlepšenú obranu a ďalšie možnosti. Tri z možností môžu mať hráči stále aktivované naraz. Postupne sa bude ich ponuka rozširovať.
Pre stavbárov pridali ploty, stoly, nové oddychové miesta, a rôzne dekorácie. Hlavne si už teraz budete môcť spraviť aj posteľ pre svoje postavy. Pričom ku craftovaniu postele bude potrebná ingrediencia od nového návštevníka záhrady a to vtáka. K tomu si viete z peria vtáka vycraftovať aj čiapku
Grounded nájdete na Xbox One, Steame a Windows Store, plus rovno aj v game passe, a v hre sa dostanete do zmenšených detí na záhrade, kde sa snažíte prežiť, likvidovať hmyz a budovať si základňu, popritom ako prechádzate príbehom. Hra je zatiaľ v game preview, do finálnej verzie prejde budúci rok.
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- História Assassin's Creed série 249
- Nové zľavy na Alze boli spustené 26
- Prvý pohľad na Matta Damona v Nolanovom The Odyssey filme 67
- Porovnanie Kingdom Come Deliverance II a Red Dead Redemption II 89
- GeForce RTX 5070 Ti dostala recenzie 156
- Radeon RX 9070XT sa na čiernom trhu už predáva za 1600€ a to rovno u nás 63
- RTX 5070ti karty sú už v predaji 199
- Dodávky RTX 5090 budú vraj čoskoro vysoké, scalperi zaplačú 93
- Druhá séria The Last of Us už má dátum premiéry a aj sériu posterov 52
- DOJMY: Gothic 1 Remake 29 zobraziť viac článkov >
![]() |
PC
Xbox One PS5 Switch Vývoj: Microsoft / Obsidian Entertainment Štýl: Akcia / Survival
| ||
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
|