Objavili sa obrázky na Possession, next-gen zombie akciu. Tentoraz sa však uhol pohľadu zmení, dostanete sa do kože zombíka a začnete boj proti ľuďom. Postavíte sa proti živým, budete ich naháňať a tých čo nezomrú od strachu skôr ako sa do nich zahryznete a prekonvertujete na svoju stranu. Vytvoríte si svoju armádu, budete útočiť na budovy plné ľudí, ako nákupné centrá, kiná, školy.
Budete sa pohybovať po obrovskom detailom meste (8x6km) s prepracovanými jednotlivými časťami, ako centrum, bussines časť, sídliská, getá atď. Budete môcť cez ne prechádzať rôznymi cestami a využívať rôzne stratégie na rozšírenie svojej zombie armády. Dokonca má mesto aj fungujúce elektrické rozvody, rozvody vody a komunikačné systémy. Toto všetko budete môcť použiť, aby ste zastavili nepriateľov. Tí budú od policajtov, cez SWAT jednotky, národnú gardu, až po letecké útoky vojska.
Nebudete sa musieť uspokojiť len s ovládaním jedného zombíka, budete sa môcť prepnúť do ktoréhokoľvek konvertovaného a ovládať ho. Vhodné hlavne, ak majú ešte v rukách zbrane alebo iné obranné nástroje, ktorými sa im budú ľahšie loviť živí. Rovnako budete môcť vysielať celé skupiny zombíkov na určité miesta, nechať ich útočiť, alebo obraňovať (ala Full Spectrum Warrior).
Hra ešte nemá vydavateľa a je ohlásená na rok 2007 pre PC a next-gen konzoly.
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Vivat Slovakia práve vyšla v plnej verzii 103
- RECENZIA: Tempest Rising 38
- The Elder Scrolls IV: Oblivion remastered bol predstavený a rovno vydaný 226
- Aký výkon v testoch ukázala RTX 5060 Ti karta? 99
- RECENZIA: Chains of Freedom 0
- Grafických kariet je na skladoch stále viac, už dostanete aj RTX 5070 Ti za lepšie 63
- Článok: Samsung Galaxy A56 5G 16
- Geforce RTX 5060 Ti prináša DLSS4 do mainstreamu. Aký výkon ponúka? 112
- HBO potvrdilo obsadenie Harry Potter seriálu 160
- The Elder Scrolls IV: Oblivion Remastered bude ohlásený zajtra 30 zobraziť viac článkov >
![]() |
PC
Vývoj: Blitz Games Štýl: Akcia Web: domovská stránka hry |
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
|