War Thunder Mobile už globálne vyšiel

Vojnové online boje už môžete zvádzať aj na mobiloch.

pridal matus_ace 18.8.2023 o 20:02 pod hry
War Thunder Mobile už globálne vyšiel

HRY > NOVINKY >

Gaijin Entertainment oznamuje, že globálne vydal plnú verziu War Thunder Mobile v App Store a Google Play. Hra je k dispozícii na stiahnutie aj vo formáte APK na oficiálnej webovej stránke. War Thunder Mobile obsahuje stovky historicky verných pozemných, námorných a leteckých vojnových strojov, ktoré boli starostlivo vymodelované v súlade s riadne odtajnenými dokumentmi.

Za posledných šesť mesiacov prešla hra War Thunder Mobile niekoľkými fázami alfa a beta testovania, počas ktorých bola vyleštená, optimalizovaná a vylepšená: pribudol napríklad editor HUD, pohodlné rozhranie na vyhľadávanie spoluhráčov a prispôsobenie vozidiel. Boli tiež vydané dve veľké aktualizácie, ktoré priniesli nové tanky, lode a lietadlá, ako aj nové mapy.

Obsah aktualizácií dokonale ilustruje zameranie hry War Thunder Mobile na legendárne vojenské vozidlá, ktoré sa preslávili v bitkách a poskytujú jedinečný herný zážitok, ako napríklad nemecký bojový krížnik Scharnhorst, americký raketomet Calliope MLRS a sovietsky prúdový stíhač MiG-15bis.

V budúcnosti bude hra pravidelne dostávať nový obsah, ktorý budú poznať tí, ktorí hrajú War Thunder na PC a konzolách, a ktorý sa objaví najskôr v mobilnej verzii War Thunder Mobile. Oba projekty boli vyvíjané nezávisle od seba, ale tímy, ktoré za nimi stoja, sa delia o svoje skúsenosti s kolegami, spoločne rozširujú univerzum War Thunder a poskytujú fanúšikom vojenských strojov všetko, čo potrebujú na boj online kedykoľvek a kdekoľvek.

Na oslavu vydania hry dostanú všetci hráči, ktorí sa prihlásia do War Thunder Mobile do 29. augusta, ako darček americký torpédoborec USS Nicholas a čatu francúzskych obrnených vozidiel v jedinečných kamuflážach.





Páči sa mi! (+1)






War Thunder Mobile už globálne vyšiel
Mobil

Vývoj: Gaijin Entertainment
Štýl: Akcia
Dátum vydania:  2013
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
Prosím prihláste sa pre možnosť pridania komentáru.
Môžete sa prihlásiť cez Sector konto, alebo Facebook.
SOCIÁLNE SIETE
NOVÉ FÓRA
|P : i5 13600kf, 32gb ram, z690... (0)
Ahojte, predávam PC komponenty, robím upgrade na 9...
|Oled monitor (6)
chystam sa kupit novy monitor a neviem sa rozhodnu...
|Intel i5 10400f + rtx 4070 + 3... (20)
Čavte, viete mi poradiť, čo by bolo potrebné vymen...
|Webová stránka key-wrld (9)
Ahojte, máte niekto skúsenosti s webovou stránkou ...
|Predám 7800x3d (1)
Používané dva mesiace kým som čakal na 9800ku, le...
|Sector hraje ... (124328)
:diskoška o HRACH, ktore prave hravate, ale aj o t...
|Hlavná diskusia (34)
O všetkom, respektíve ak máte nejaké otázky alebo ...
|Diskusia k hlasovaniu (sector) (10933)
Tu môžete rozviesť svoje zahlasovanie v sector hla...
|Must see (41685)
Su veci ktore sa slovami opisat nedaju a preto pat...
|Screenshots (61725)
Vkladajte sem vaše zaujímavé screenshoty z hier. O...
|Svet, ukrajina, vojny ... (35576)
Sem môžete dávať správy zo sveta, o Ukrajine a ďal...
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
Sector.sk - hry, recenzie, novinky
Ochrana súkromia | Reklama | Kontakt
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2025 SECTOR Online Entertainment / sector@sector.sk