Gray Zone Warfare ukazuje viac zo svojej autenticity |
Na českej multiplayerovej akcii Gray Zone Warfare sa podieľa veterán špeciálnych jednotiek a teraz prezradil viac o svojej práci.
Gray Zone Warfare je pripravovaná multiplayerová akcia od brnenského štúdia Madfinger Games. Hra si berie inšpiráciu z románu Piknik pri ceste a zavedie vás na nebezpečné miesto, kde sa stretávajú súkromné armády v rukách rôznych spoločností. Autori sa snažia o dosiahnutie čo najvyššej autenticity a aj preto s nimi spolupracuje Ondřej "Spicy" Spisar, veterán českých špeciálnych jednotiek, ktorý bol nasadený v Afganistane alebo aj Mali. Na hre pracuje nielen pretol, aby dosiahli autori čo najväčšiu autenticitu, ale pracuje aj na motion capturingu, taktike a podobne.
V novom denníku hovorí nielen o svojej histórii a svojej práci pre štúdio, ale aj o tom, ako by riešil jednu z misií hry z pohľadu vojaka špeciálnych jednotiek. To vám tak môže ukázať trochu inú perspektívu v prístupe ku hre.
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- RECENZIA: Atomfall 51
- Warner Bros. znovu zmenil plány, zrušil plánovanú expanziu pre Hogwarts Legacy 54
- Prečo sme ešte nedostali druhý GTA VI trailer? Take Two vysvetľuje marketing novéh 75
- Avengers: Doomsday už má predstavených hercov 51
- PS Plus predstavuje tituly na apríl 22
- 58% Slovákov nespí dobre. Zotavenie po prechode na letný čas môže trvať aj tri týž 110
- Aprílové hry 34
- Assassin's Creed Shadows dostal nečakanú virálnu reklamu 31
- Windows 11 dostane nový dizajn BSOD, stratí možnosť inštalácie bez loginu 104
- Na Zaklínača 4 si ešte poriadne dlho počkáme 54 zobraziť viac článkov >
![]() |
PC
Vývoj: Madfinger games / Madfinger games Štýl: Akcia / Multiplayer |
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
|