Aký bude výsledok nášho zápasu s Anglickom podľa FC 24?

Slovenský tím sa prebojoval do osemfinále a my tu máme tip a hlavne SÚŤAŽ!

pridal matus_ace 29.6.2024 o 20:49 pod hry

HRY > NOVINKY >

EURO je tu a slovenský tím sa na ňom prebojoval až do osemfinále! Keďže je európsky šampionát aj oficiálnou súčasťou hry EA Sports FC 24, rozhodli sme sa pozrieť na to, aké šance dáva umelá inteligencia v hre nášmu výberu.

Zároveň sme sa pri tejto príležitosti rozhodli dať našim fanúšikom na instagrame šancu VYHRAŤ 1x darčekovú poukážku v hodnote 20€ na playgosmart.

A ako dopadol podľa AI zápas?

Po postupe zo skupiny, kde boli tímy Belgicka, Ukrajiny a Rumunska sme dali simulovať zajtrajší zápas proti silnému Anglicku (nedeľa 18:00). A simulácia naozaj prekvapila, keďže podľa nej budú Slováci lepším tímom, avšak nie dlho. V simulácii tesne pred polčasom dostal Denis Vavro červenú kartu a hra sa vyrovnala. Slovenskí hráči sa ešte dostali do niekoľkých nebezpečných situácií, ale deficit o jedného hráča bolo cítiť. Aj napriek tomu zabezpečená obrana ubránila anglické hviezdy a v riadnom hracom čase zápas skončil nerozhodne 0:0.

Nasledovalo tak predĺženie, v ktorom bol priebeh zápasu veľmi podobný, takže síce Angličania mali väčšinu času loptu na kopačkách a boli aj nebezpečnejší, ale slovenská obrana ich udržala na uzde.

Zápas tak dospel až do penaltového rozstrelu, kde sa už skúsenosti anglických hráčov zúročili a Anglicko postúpilo ďalej po penaltovom rozstrele 3:1.

Dúfajme teda, že simulácia mala pravdu len sčasti a naozaj sa našim hráčom podarí hrať vyrovnanú partiu so silnými Angličanmi. Ak to aj v skutočnosti dospeje až k penaltám, snáď sa šťastie usmeje na našich hráčov.

Páči sa mi! (+1)

Zaradené pod: FC24, euro2024, súťaž

Prosím prihláste sa pre možnosť pridania komentáru.
Môžete sa prihlásiť cez Sector konto, alebo Facebook.
SOCIÁLNE SIETE
NOVÉ FÓRA
|Forza motorsport update 9 (0)
Zdravim, nejde mi stiahnut na Xbox/X túto poslednú...
|Zaujem o pc (19)
Caute, otazocka mal by niekto zaujem o pc co ma...
|Vyskladanie pc (30)
Čaute, chcem si vyskladať vlastné PC a bol by som ...
|Lenovo legion go vs asus rog a... (17)
Zdravim , zvazujem kupu handlandu rozhodujem sa me...
|Ps4 dualshock poradte ako opra... (4)
Ahojte, moj novy dualshock cca 3 mesiace standardn...
|Svet, ukrajina, vojny ... (22504)
Sem môžete dávať správy zo sveta, o Ukrajine a ďal...
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
Sector.sk - hry, recenzie, novinky
Ochrana súkromia | Reklama | Kontakt
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2024 SECTOR Online Entertainment / sector@sector.sk