Starfield obohacujú zaujímavé mody |
Nový mod umožňuje plynulý let vesmírom
Starfield už má vydané modovacie nástroje a aj zapracovanú možnosť modov aj na konzolách a náležite tomu prichádzajú zaujujímavé mody.
Napríklad na Creation Club prišiel vylepšený Sublight Engine, ktorý zrýchli lety vesmírom, ale keď je už lepší mod a to Astrogate. Ten je na nexuse a mal by byť aj v Creation Clube. Umožní plynulý let vesmírom a to aj s automatickým načítavaním nových oblastí, keď sa do nich dostanete. Ak si tento mod skombinujete s black screen removers, loadingy budú prakticky instantné. Tento mod pridáva aj autopilota a ďalšie možnosti.
Zo zaujímavých modov si môžete stiahnuť aj rôzne mody na vesmírne lode. Prišla aj Star Wars loď, ktorú keď si spojíte aj so Star Wars postavou, máte iný zážitok:
Pekný výber modov si môžete pozrieť aj tu a aj tu sú pekné výbery v sérii videi.
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Nové zľavy na Alze boli spustené 26
- Prvý pohľad na Matta Damona v Nolanovom The Odyssey filme 67
- Porovnanie Kingdom Come Deliverance II a Red Dead Redemption II 89
- GeForce RTX 5070 Ti dostala recenzie 156
- RTX 5070ti karty sú už v predaji 200
- DOJMY: Gothic 1 Remake 32
- Dodávky RTX 5090 budú vraj čoskoro vysoké, scalperi zaplačú 93
- Druhá séria The Last of Us už má dátum premiéry a aj sériu posterov 52
- Microsoft predstavil kvantový procesor Majorana 1 45
- GTA 6 možno vyjde na PC skôr, ako by sme čakali 42 zobraziť viac článkov >
PC
Xbox Series X|S Vývoj: Bethesda / Bethesda Game studios Štýl: Akcia / RPG
| |||
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
|