Planet Coaster 2 vychádza 6. novembra, umožní vám vytvárať vodné parky |
Frontier posúva svoj Planet Coaster manažment vpred v Planet Coaster 2.
HRY > NOVINKY >
Frontier posúva svoj stavbu parkov Planet Coaster vpred v pokračovaní hry, ktoré pridáva hlavne možnosti vodných parkov. Na tie bude nakoniec dvojka zameraná. Pridajú sa k tomu samozrejme húsenkové dráhy a ďalšie štandardné atrakcie, ale voda tu bude základ.
Hra príde už 6. novembra a autori hovoria, že posunú kreativitu ako nikdy predtým. Do hry prídu nové nástroje na vytváranie atrakcii a bazénov, ako aj rôzne témy parkov ako Resort, Aqutic, Viking, Mythology.
Hra bude stáť 49 eur v štandardnej edícii a 64 eur v deluxe edícii, ktorá bude obsahovať Vintage Funfair Ride Pack s rozsiahlou ponukou retro atrakcii. Hra vyjde na PC na steame a epicu, ako aj PS5 a Xbox Series XS konzolách. Všade si ju už môžete predobjednať.
Páči sa mi! (+2)
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- RECENZIA: Atomfall 34
- Ceny nových grafických kariet sa postupne znižujú 117
- Atomfall dostal recenzie 13
- Európska komisia vydala usmernenia pre herné virtuálne meny 122
- Avengers: Doomsday už má predstavených hercov 50
- Príde tento rok nová God of War hra zasadená do Grécka? 41
- Požiadavky na The Last of Us Part II Remastered 67
- PS Plus predstavuje tituly na apríl 22
- Assassin's Creed Shadows dostal nečakanú virálnu reklamu 31
- Na Zaklínača 4 si ešte poriadne dlho počkáme 54 zobraziť viac článkov >
![]() |
PC
Vývoj: Frontier Developments / Frontier Developments Štýl: Managementová
| ||
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
|