Big Helmet Heroes oznamuje dátum príchodu rozkošných hrdinov |
Mlátiť nepriateľov môžete aj v spoločnosti svojho kamaráta budúci mesiac.
Vrhnite sa do epického 3D beat’em up dobrodružstva Big Helmet Heroes s rozkošnými rytiermi, plného prekvapivých svetov a situácií. Hrajte sólo v kooperácii pre 2 hráčov, aby ste zachránili princeznú - a to bude len len začiatok!
Hra ponúkne 29 jedinečných postáv na objavovanie a záchranu v úrovniach inšpirovaných detskými fantáziami (rytieri, piráti, múmie a dokonca aj kovové jednorožce!) Každá z postáv bude mať svoju vlastnú osobnosť a superschopnosť, keď sa postavíte goblinom pomocou mečov, sekier, palíc, kuší, elektrických plácačiek na muchy a dokonca aj laserových zbraní!
Na výber budú štyri povolania (warrior, brute, rogue monk). Čakajú vás vlny zlomyseľných darebákov – vrátane bossov – a z času možno ublížite aj svojmu partnerovi, keď ho strčíte do priepasti. Hra vychádza 6.februára na konzolách a Steame, kde už nájdete demo. Ak si tam predobjednáte Exalted edíciu, môžete hrať o tri dni skôr.
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Nové zľavy v Alza dňoch 44
- Mafia: The Old Country vyjde v auguste 52
- Grafických kariet je na skladoch stále viac, ceny sa zlepšujú 104
- Zabudnite na štvorkolky, Kawasaki posúva offroad mobilitu vpred 43
- PS6 portable vraj nebude taký výkonný ako PS5 65
- Dolár padá, zlepšia sa nám ceny hardvéru? 41
- Článok: Xiaomi 15 Ultra 56
- GeForce RTX 50: Technológie novej generácie predstavené na Half-Life 2 RTX Remix 28
- PlayStation 5 Digital Edition stúpa cenou na 499 eur 137
- Stalker 2 práve dostal roadmapu pre ďalší štvrťrok 126 zobraziť viac článkov >
![]() |
PC
PS5 Xbox Series X|S Vývoj: Dear Villagers / Exalted Studio Štýl: Akcia |
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
|