Philips pomaly rozbieha svoj dlho ohlasovaný amBX systém a po podpore v Broken Sword, ohlásenom pridaní podpory pre Toca Race Driver 3, Defcone a Darwinii, konečne prichádza poriadny killer titul. AmBx bude podporovaný aj v Supreme Commanderovi, real-time stratégii od tvorcu Total Annihilation, ktorá bude zrejme budúci rok súperiť o stratégiu roka. AmBX hre umožní lepšie prežitie jednotlivých akcií v hre.
Systém amBX dokáže simulovať atmosféru v hre aj mimo monitora ako surroundovým zvukom a osvietením mimo monitora, tak aj teplom, vzduchom a vibráciami. Systém zatiaľ Philips rozbieha na PC a hrách, ale postupne to zájde aj do filmov, hudby a aj na web, nakoniec bude systém prevedený aj na TV (tam má Philips zatiaľ len svoje ambience podsvietenie televízora) a prepojený s konzolami a ich hrami. Viac nájdete na stránke www.ambx.com.
Kedy sa bude amBX predávať aj u nás, zatiaľ nie je známe, ale vyzerá, že Philips po novej sérii ich PC konfigurácií chce rozšíriť svoj vplyv aj v hernej oblasti. Ale ak chcú preraziť, určite budú potrebovať podporu nejakej FPS akcie, kde by to nebolo zlé skúsiť s Crysisom.
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- RECENZIA: Atomfall 24
- Ceny nových grafických kariet sa postupne znižujú 115
- Čeština pre Assassin's Creed Shadows je už dostupná na stiahnutie 52
- Atomfall dostal recenzie 13
- DOJMY: Commandos: Origins volí taktiku "od fanúšikov pre fanúšikov" 19
- Porovnanie Assassin's Creed Shadows s Ghost of Tsushima 58
- Európska komisia vydala usmernenia pre herné virtuálne meny 122
- Assassin's Creed Shadows už prekonal milión hráčov 76
- Príde tento rok nová God of War hra zasadená do Grécka? 41
- Požiadavky na The Last of Us Part II Remastered 67 zobraziť viac článkov >
PC
Vývoj: THQ / Gas Powered Games Štýl: stratégia / realtime Web: domovská stránka hry
| |||
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
|