Po veľmi vysokých hodnoteniach prvých recenzii autori vypustili sadu ďalších obrázkov zo Sega Rally, novej inkarnácie klasiky s novými inováciami. Hra vychádza pre PC, Xbox360 a PS3 v next-gen verzii, ktorá je prakticky na všetkých platformách rovnaká a v orezanej PSP verzii, ktorej odbudne to najzaujímavejšie a to deformácia terénov, na druhú stranu, hra má aj ďalšie pozitíva a možno to nebude až taká veľká strata.
Mimochodom deformácia terénu pod autami môžu byť aj na celej trati, deformácia je trvalá a tak sa neustále trať mení. Trať má na sebe vždy dve vrstvy terénov, ktoré môžu byť rôzne a tak napríklad pod snehom narazia kolesá na asfalt prípadne blato, alebo pod pieskom začína postupne presvitať hlina, blato môžete vyjazdiť tak, že narazíte na vodu pod ním. Plus rôzne kombinácie všetkých elementov, ktoré trate ponúkajú a ktoré sa počas celej trate neustále menia.
Hra je síce čisto arkádový racing založený na správnom vyberaní zákrut nesnaží sa konkurovať Dirtu alebo niečomu serióznejšiemu, rovanko tu chýba deštrukcia vozidiel ale zábavy a kvalitnej grafiky je tu viac ako dosť.
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- História GTA série 209
- GTA VI bolo odložené, ale dostalo rovno aj dátum vydania 206
- Rusko plánuje znárodniť miestneho prevádzkovateľa hry World of Tanks pre podporu U 56
- RECENZIA: The Elder Scrolls IV: Oblivion Remastered 75
- Half-Life 3, respektíve nová Half-Life hra, je už plne hrateľná a v širšom playtes 64
- Nové gameplay videá z Battlefieldu 6 55
- RECENZIA: Days Gone - Broken Road (PC) / Remastered (PS5) 58
- Epic Games Store znižuje svoj podiel z predaja na nulu, pokým hra nedosiahne tržby 54
- PlayStation Plus Essential v máji ponúkne jednu z najlepších hier minulého roka 18
- Článok: CMF Phone 2 Pro 33 zobraziť viac článkov >
PS3
PC Xbox 360 Vývoj: SEGA / SEGA Driving Studio Štýl: Racing
| |||
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
|