Za 8 dní cez 8 štátov Ameriky |
Možno si spomínate na 8 Days, akciu predstavenú pred dvoma rokmi na E3. Zaujala predovšetkým veľmi živou akciou, intenzívnymi prestrelkami a jedným mega výbuchom benzínovej pumpy a bistra zošrotovaných kamiónom s cisternou. Po pôsobivom renderovanom videu sa pod akoby pod touto hrou zem prepadla. Už už to vyzeralo, že bude zdieľať rovnaký osud ako zrušená FPS akcia Killing Day od Ubisoftu, keď z GDC dorazili nové informácie o tejto ambicióznej akcii.
Ako informuje CVG, 8 Days bola prezentovaná formou traileru aj gameplay dema za zatvorenými dverami. Ako názov naznačuje, hra sa bude odohrávať počas ôsmych dní, ktoré máte na to, aby ste splnili úlohy. Hlavnými postavami je dvojica hrdinov, každý z nich má nielen iné schopnosti, ale aj inú motiváciu, praktiky a vlastné ciele. Jeden z nich je zločincom, chce sa pomstiť mafiánskej organizácii, ktorá uniesla syna druhej postave - detektívovi. Ich cesty sa pochopiteľne pretnú a budú si navzájom pomáhať.
Na 8 Days je najzaujímavejšie herné prostredie využívajúce funkcie Google Maps. Hovorí sa o doposiaľ najväčšej hernej mape vytvorenej pre potreby konzolovej hry. Prostredie má mať takú rozlohu, že jedno a to isté miesto nenavštívite dvakrát, ale vďaka ubiehajúcemu času budete nútení ísť neustále vpred, cez osem štátov Severnej Ameriky až k vytúženému cieľu. Hra sa dokonca bude riadiť skutočným časom, čo znamená, že ak budete hrať v noci, tak aj v hre bude noc.
Šťastlivci, ktorí mali možnosť vidieť prezentáciu, prirovnávajú kvalitu grafiky 8 Days ku Killzone 2 a animačný systém zase k Uncharted. Rozhodne sa máme na čo tešiť. 8 Days má vyjsť v priebehu tohto októbra.
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Nové zľavy na Alze boli spustené 26
- Prvý pohľad na Matta Damona v Nolanovom The Odyssey filme 67
- Porovnanie Kingdom Come Deliverance II a Red Dead Redemption II 89
- GeForce RTX 5070 Ti dostala recenzie 156
- RTX 5070ti karty sú už v predaji 200
- DOJMY: Gothic 1 Remake 30
- Dodávky RTX 5090 budú vraj čoskoro vysoké, scalperi zaplačú 93
- Druhá séria The Last of Us už má dátum premiéry a aj sériu posterov 52
- Microsoft predstavil kvantový procesor Majorana 1 45
- Hogwarts Legacy zhŕňa dva roky hrania 47 zobraziť viac článkov >
![]() |
PS3
Vývoj: SCEE / London Studio Štýl: Akcia
| ||
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
|