King´s Bounty: The Legend má webstránku

pridal uni 7.3.2008 o 10:10 pod hry
HRY > NOVINKY >

Ťahová stratégia King´s Bounty: The Legend, ktorú pripravuje spoločnosť 1C, má už aj svoju oficiálnu stránku. Nájdete tam všetko, od základných informácií, cez popisy rás, fungovania bojov a mágie, až po koncepty a tapety na pracovnú plochu a obrázky (hoci staršieho dáta). Tvorcovia zverejnili aj optimálne požiadavky na hru. Titul by mal bez problémov fungovať na CPU 3GHz s 1 GB RAM a 256 MB grafickou kartou. Minimum však bude rozhodne nižšie, ale zatiaľ nie je špecifikované.

King´s Bounty: The Legend sa bude prezentovať ťahovými bojmi v pekne modelovanom prostredí v štýle Heroes of Might and Magic. Očakávajte tri typy postáv a hrdinov so siedmymi parametrami a tridsiatkou zručností a perkov. Ďalej bezmála 70 rôznych kúziel, viac ako 60 druhov kreatúr, ktoré budete najímať, alebo sa na vás vrhnú v boji, unikátnych nepriateľov a bojové arény s obliehaním hradov. Zaujímavo znie možnosť založiť si rodinu, nájsť si ženu a mať s ňou potomkov. Hra by sa mala objaviť v druhom štvrťroku 2008, pravdepodobne už v apríli.





King´s Bounty: The Legend má webstránku King´s Bounty: The Legend má webstránku King´s Bounty: The Legend má webstránku King´s Bounty: The Legend má webstránku King´s Bounty: The Legend má webstránku King´s Bounty: The Legend má webstránku
Páči sa mi!

Zaradené pod: ati






King´s Bounty: The Legend má webstránku
PC

Vývoj: 1C Company / Katauri Interactive
Štýl: stratégia / ťahová
Web: domovská stránka hry
Dátum vydania: 13. november 2008
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
Prosím prihláste sa pre možnosť pridania komentáru.
Môžete sa prihlásiť cez Sector konto, alebo Facebook.
SOCIÁLNE SIETE
NOVÉ FÓRA
|Aké máte očakávania od gta vi?... (5)
chcel by som vedieť čo očakávate od tejto videohry...
|Trofeje v kingdom come 2 (0)
Ahojte,vie mi niekto poradiť prečo nemôžem zo zabi...
|Zvuk vo hrách (5)
ahojte,priatelia. mám otázku. vo hre zaklinač 3 al...
|Upgrade budget gpu (14)
Zdravím, chcel by som poradiť ohľadom novej grafik...
|Mfg+freesynch geek problém (5)
čus,mám Nvidiu s MFG a monitor s FreeSynch.Nastáva...
|Vlastná tvorba. (8648)
Hudba,film,fotografia,výtvarné umenie,poézia a pró...
|Screenshots (62110)
Vkladajte sem vaše zaujímavé screenshoty z hier. O...
|Hudba (1)
Fórum určené pre hudobné témy...
|Metal & rock (7936)
diskusia o tvrdej hudbe...
|Sector hraje ... (124701)
:diskoška o HRACH, ktore prave hravate, ale aj o t...
|Svet, ukrajina, vojny ... (37208)
Sem môžete dávať správy zo sveta, o Ukrajine a ďal...
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
Sector.sk - hry, recenzie, novinky
Ochrana súkromia | Reklama | Kontakt
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2025 SECTOR Online Entertainment / sector@sector.sk