Skafandre pre zlatý Dead Space |
Po palube lodi Ishimura sa budete môcť promenádovať v nových skafandroch špeciálne ušitých pre obe konzolové verzie práve dokončeného survival hororu Dead Space. Podobne ako Capcom rozdelil bojovníkov v Soul Calibur IV, tak aj EA nadelila pre každú verziu jeden exkluzívny skafander, pre xboxovú verziu to bude oblek v duchu konzoly Elite so zeleným priezorom a pre PS bude temnejšie materiály obleku dopĺňať modrý priezor na prilbe.
Oba skafandre budú mať zvýšenú odolnosť a budú k dispozícii počas prvých dvoch týždňov od vydania hry až do 7.novembra. Kto si predobjedná niektorú z konzolových verzií, čaká ho ešte jeden špeciálny oblek - Scorpion Suit v agresívnom červenom vyhotovení.
Dead Space vychádza pre všetky platformy 31. októbra a zavedie vás na ťažobnú loď Ishimura, kde niečo pripravilo nedobrovoľne posádku o údy, črevá a zobralo si ich životy. Hra si v prvej recenzii magazínu Xbox World 360 odniesla výborných 91 % so slovami, že Capcom sa môže u EA čo-to naučiť o survival hororoch. Ouch. Viac o Dead Space nájdete v preview.
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Nové zľavy na Alze boli spustené 26
- Prvý pohľad na Matta Damona v Nolanovom The Odyssey filme 67
- Porovnanie Kingdom Come Deliverance II a Red Dead Redemption II 89
- GeForce RTX 5070 Ti dostala recenzie 156
- RTX 5070ti karty sú už v predaji 200
- DOJMY: Gothic 1 Remake 30
- Dodávky RTX 5090 budú vraj čoskoro vysoké, scalperi zaplačú 93
- Druhá séria The Last of Us už má dátum premiéry a aj sériu posterov 52
- Microsoft predstavil kvantový procesor Majorana 1 45
- Hogwarts Legacy zhŕňa dva roky hrania 47 zobraziť viac článkov >
PS3
PC Xbox 360 Vývoj: EA / EA Redwood Shores Štýl: akcia / survival Web: domovská stránka hry
| |||
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
|