Bizzare, ktoré už bude pomaly dva roky nezávislé od Microsoftu a usilovne pracujúce pre Activision práve priblížilo svoje dva projekty. Jedným bude nový Bond, ktorého uvidíme v roku 2009 a o ktorom už vieme, že bude kombinovať racingové misie a aj strieľanie.
Rovnako už vieme aj viac o ich racingovke, ktorá však zrejme mnohých sklame pôjde vraj o mix štýlov Mario Kart a Forza. Zvláštna kombinácia, zrejme rozprávkový svet sa stretne so simuláciou. Uvidíme čo z toho vznikne, ale určite by fanúšikovia boli radšej keby v novej forme pokračoval štýl Project Gotham Racingu (našťastie autori Forzy už zrejme pracujú na PGR5).
Activision naznačilo, že pokračovanie Call of Duty Modern Warfare vyjde na jeseň 2009. Čo sme samozrejme aj čakali, aj keď skôr túto sériu by už firma mohla viesť trochu inak, čo takto Mario Brothers spojené s Rainbow Sixom?
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Nové zľavy na Alze boli spustené 26
- Prvý pohľad na Matta Damona v Nolanovom The Odyssey filme 67
- Porovnanie Kingdom Come Deliverance II a Red Dead Redemption II 89
- GeForce RTX 5070 Ti dostala recenzie 163
- RTX 5070ti karty sú už v predaji 200
- DOJMY: Gothic 1 Remake 34
- Dodávky RTX 5090 budú vraj čoskoro vysoké, scalperi zaplačú 93
- Druhá séria The Last of Us už má dátum premiéry a aj sériu posterov 52
- Microsoft predstavil kvantový procesor Majorana 1 45
- GTA 6 možno vyjde na PC skôr, ako by sme čakali 42 zobraziť viac článkov >