Bungie nezaháľa a pre Halo 3 práve spúšťa beta verziu novej videorendering funkcie, ktorá nám umožní skonvertovať si replaye do štandardného video formátu a prehrať ich aj bez samotnej hry. Teda podobne ako obrázky sa teraz na Bungie webe budeme môcť pochváliť aj celými videami.
Autori nazývajú systém Hydra Contraption, ktorý vám na požiadanie v pozadí prerenderuje replay do videa. Samozrejme vzhľadom na záťaž serverov budú mať funkciu prístupnú len platiaci Bungie Pro užívatelia a videá budú konvertovať za Bungie pointy (určitý počet ich dostávajú mesačne, point balíky sa budú dať kúpiť). Konvertovanie HD videa bude stáť viac bodov ako SD video, rovnako budú body podľa dĺžky videa.
Bungie sa momentálne snaži získať bandwith potrebný na embedovanie videí, pokým ho nebude mať, budú videá len sťahovateľné, respektíve prehrateľné priamo na stránke.
Ak ste boli začiatkom týždňa Bungie Pro užívateľom, môžete sa zapojiť do beta testu. Beta sa skončí koncom mesiaca a zrejme na E3 Bungie ohlásil dátum oficiálneho spustenie služby spolu s priblížením Halo ODST.
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Nové zľavy na Alze boli spustené 26
- Prvý pohľad na Matta Damona v Nolanovom The Odyssey filme 67
- Porovnanie Kingdom Come Deliverance II a Red Dead Redemption II 89
- GeForce RTX 5070 Ti dostala recenzie 163
- RTX 5070ti karty sú už v predaji 200
- DOJMY: Gothic 1 Remake 34
- Dodávky RTX 5090 budú vraj čoskoro vysoké, scalperi zaplačú 93
- Druhá séria The Last of Us už má dátum premiéry a aj sériu posterov 52
- Microsoft predstavil kvantový procesor Majorana 1 45
- GTA 6 možno vyjde na PC skôr, ako by sme čakali 42 zobraziť viac článkov >
Xbox 360
PC Xbox One Vývoj: Microsoft / Bungie Štýl: Akcia Web: domovská stránka hry
| |||
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
|