Sacred 2 pripravuje prídavok s ľadom a krvou |
Tím Ascaron je síce v troskách, ale stavil všetko na jednu kartu a tou je datadisk k svojej pomerne úspešnej RPG. Expanzia ponesie názov Sacred 2: Ice & Blood.
HRY > NOVINKY >
Tím Ascaron je síce v troskách, ale stavil všetko na jednu kartu a tou je datadisk k svojej pomerne úspešnej RPG. Expanzia ponesie názov Sacred 2: Ice & Blood a ponúkne novú hrateľnú postavu, ktorou bude dragonmage, dve nové lokality, úlohy, nepriateľov a výstroj. Tvorcovia sľubujú rozsiahly prídavok v rozsahu niekoľkých hodín.
Obrázky s kryštálovými výčnelkami hýria pestrými farbami a pôsobia veľmi gýčovo, takže koho nezaujala pôvodná hra, toto ho už vôbec nepresvedčí. Datadsk bude vyžadovať inštaláciu originálky Sacred 2 a je plánovaný na druhý polrok 2009.
Páči sa mi!
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Nové zľavy v Alza dňoch 44
- Mafia: The Old Country vyjde v auguste 52
- Grafických kariet je na skladoch stále viac, ceny sa zlepšujú 104
- Zabudnite na štvorkolky, Kawasaki posúva offroad mobilitu vpred 43
- PS6 portable vraj nebude taký výkonný ako PS5 65
- Článok: Xiaomi 15 Ultra 56
- Dolár padá, zlepšia sa nám ceny hardvéru? 41
- GeForce RTX 50: Technológie novej generácie predstavené na Half-Life 2 RTX Remix 28
- PlayStation 5 Digital Edition stúpa cenou na 499 eur 137
- Stalker 2 práve dostal roadmapu pre ďalší štvrťrok 126 zobraziť viac článkov >