Bioshock 2 odložený |
Ako sme viac menej aj s neustálym pribúdaním štúdii pracujúcich na hre a žiadnych výsledkoch čakali, Bioshock 2 bol práve oficiálne odložený.
HRY > NOVINKY >
Ako sme viac menej aj s neustálym pribúdaním štúdii pracujúcich na hre a žiadnych výsledkoch čakali - Bioshock 2 bol práve oficiálne odložený.
Take 2 odložilo Bioshock 2 prvú polovicu svojho fiškálneho roku 2010, čo zrejme bude znamenať vydanie titulu na jar. Firma tvrdí, že odloženie nespôsobila žiadna špecifická platforma a že titulu pomôže.
Znamená to, že prakticky všetky väčšie hry Take 2 odložilo na svoj finančný rok 2010, ktorý začína v novembri. A teda BioShock 2, Mafia II, Max Payne 3, Red Dead Redemption a ďalšie vyjdú najskôr tesne pred Vianocami. Je však otázne, či to niektorý z titulov stihne ešte tento rok.
Páči sa mi!
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- RECENZIA: Atomfall 39
- Warner Bros. znovu zmenil plány, zrušil plánovanú expanziu pre Hogwarts Legacy 52
- Avengers: Doomsday už má predstavených hercov 51
- Európska komisia vydala usmernenia pre herné virtuálne meny 122
- PS Plus predstavuje tituly na apríl 22
- Príde tento rok nová God of War hra zasadená do Grécka? 41
- Požiadavky na The Last of Us Part II Remastered 67
- Assassin's Creed Shadows dostal nečakanú virálnu reklamu 31
- Na Zaklínača 4 si ešte poriadne dlho počkáme 54
- Nová Half-Life hra môže byť blízko vydania 60 zobraziť viac článkov >
PC
PS3 Xbox 360 Vývoj: Take 2 / 2K Games Štýl: Akcia Web: domovská stránka hry
| |||
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
|