Willis and Fox prichádzajú |
Zatiaľ čo Kane and Lynch sa objavujú v druhej hre, natáčanie filmovej verzie je už na spadnutie. Obe hlavné úlohy boli obsadené.
pridal saver 18.3.2010 o 17:37 pod filmy
FILMY > NOVINKY >
Zatiaľ čo Kane and Lynch sa objavujú v druhej hre, natáčanie filmovej verzie je už na spadnutie. Obe hlavné úlohy boli obsadené.
Dvojicu maniakov preberú: už dávnejšie ohlásený Bruce Willis (Kane) a k nemu sa pridá práve potvrdený Jamie Foxx, ktorý preberie Lyncha. Nedá sa povedať, že by to bola najlepšia voľba, ale zrejme marketing určil, že potrebujú čiernu hlavnú postavu a keďže Will Smith bol na to príliš drahý, ostal len Foxx.
Obe postavy potvrdil Kyle Ward, scenárista filmu, ktorý už pracuje aj na pokračovaní a popritom píše aj Uncharted.
Film uvidíme budúci rok. Čo sa týka druhej hry, jej prezentácia práve naberá na obrátkach a vyjde 27. augusta v EU.
Páči sa mi!
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Nové zľavy v Alza dňoch 44
- Vivat Slovakia práve vyšla v plnej verzii 95
- Grafických kariet je na skladoch stále viac, ceny sa zlepšujú 117
- Aký výkon v testoch ukázala RTX 5060 Ti karta? 93
- Zabudnite na štvorkolky, Kawasaki posúva offroad mobilitu vpred 43
- RECENZIA: Chains of Freedom 0
- PS6 portable vraj nebude taký výkonný ako PS5 65
- Článok: Samsung Galaxy A56 5G 15
- Dolár padá, zlepšia sa nám ceny hardvéru? 42
- RECENZIA: Tempest Rising 32 zobraziť viac článkov >
PC
PS3 Xbox 360 Vývoj: Square Eidos / IO Interactive Štýl: Akcia Web: domovská stránka hry
| |||
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
|