Recenzie na Gran Turismo 5 vychádzajú |
Niektorí už možno máte GT5 doma, ale ak ešte čakáte ako dopadne hra v recenziách, alebo len vás zaujíma ako to celé dopadlo. Tu to máme.
Niektorí už možno máte GT5 doma, ale ak ešte čakáte ako dopadne hra v recenziách, alebo len vás zaujíma ako to celé dopadlo už tu máme prvé recenzie s nižšími hodnoteniami ako sme očakávali:
JeuxVideo 7.0 - hra už nie je Real Driving Simulator, je vytvorená len pre fanúšikov série
JustPushStart 8.0 - hra sa oplatí pozrieť, ale grafika nie je až taká dobrá, výrazne sa od Prologue nezmenila. Efekty počasia sú však pekné. Nie je to najlepší racing všetkých čias, ale napriek tomu je to doladený titul. Má len dva nudné multiplayerové módy.
IGN - 8.5 - hra je 10/10 simulátor zabalený do 5/10 hry. Chýba tomu tá kvalita starších GT titulov.
Eurogamer - 9 - slabá multiplayerová ponuka bez matchmakingu najviac ubližuje tomuto inak kvalitnému racingovému titulu.
Joystiq - 8 - GT5 je ako stretnúť sa so skupinkou fyzikov, ktorí diskutujú o teórií strún.
Videogamedialy - 8 - GT už nie je zlatým štandardom pre racingové hry.
CGV - 8 - nie je to najlepšie GT, ak čakáte prekvapenia, budete sklamaní. Hra má veľa tratí a áut, dobré ovládanie, ale trate nie sú pekné a online systém sklamal.
Gamereactor - 7 - nemá na to aby prekonala konkurenčný Forza Motorsport 3, nekonzistentná kvalita vozidiel a tratí uberá na finálnom dojme.
Destructiod - 10 - stránka známa svojimi extrémne nízkymi alebo extrémne vysokými hodnoteniami nesklamala a ponúka prvú desiatku.
Ďalšie hodnotenia v skratke:
GamePro – 9
Videogameszone.de – 8.5
Metro – 8
PlayStationLifestyle – 10
Cynamite - 8.5
Gamershub - 8
GameInformer - 9
V zásade na jednej strane má titul kvalitný racingový model, množstvo vozidiel a tratí, príjemným prídavkom je stavba vlastných tratí a fotomód, na druhej strane je tam výrazná nekonzistentnosť v grafike vozidiel a tratí, cítiť veľké sklamania v online ponuke a sociálnej stránke, AI nehviezdi a deštrukcia je výrazne limitovaná. Fanúšikov hra zameraná na čistú jazdu určite nesklame, ale ostatným hráčom zrejme veľa neponúkne.
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Nové zľavy na Alze boli spustené 26
- Prvý pohľad na Matta Damona v Nolanovom The Odyssey filme 67
- Porovnanie Kingdom Come Deliverance II a Red Dead Redemption II 89
- GeForce RTX 5070 Ti dostala recenzie 156
- RTX 5070ti karty sú už v predaji 200
- DOJMY: Gothic 1 Remake 30
- Dodávky RTX 5090 budú vraj čoskoro vysoké, scalperi zaplačú 93
- Druhá séria The Last of Us už má dátum premiéry a aj sériu posterov 52
- Microsoft predstavil kvantový procesor Majorana 1 45
- GTA 6 možno vyjde na PC skôr, ako by sme čakali 42 zobraziť viac článkov >
![]() |
PS3
Vývoj: SCEE / Polyphony Digital Štýl: Racing Web: domovská stránka hry
| ||
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
|