Dreamworks pripravuje Need for Speed film |
Filmové spracovanie Need for Speed série je v príprave a prekvapivo ho zobral Spielbergov Dreamworks, ktorý už pripravuje premiéru na rok 2014.
Filmové spracovanie Need for Speed série je v príprave a prekvapivo ho zobral Spielbergov Dreamworks, ktorý už pripravuje premiéru na rok 2014.
Štúdio už má príbeh a scenár od bratov Gatinsovcov (Real Steel), ktorý je postavený na celej hernej sérii, nie konkrétnej hre. Bude to rýchly, vysokooktánový film položený na tradíciách filmov zo 70tych rokov zachytávajúcich automobilovú kultúru a zároveť zachovávajúci si dušu hernej značky.
Nám sa ale teraz naskýta otázka, dušu ktorej hry presne preberie? Preteky v NFS1? Naháňačky v NFS Hot Pustuit? Políciu v NFS Most Wanted? Krimi v NFS: Undercover? Nelegálnu scénu v NFS Underground? Adrenalínové preteky cez Ameriku v NFS The Run? Alebo dokonca okruhy v NFS Shift?
Réžiu preberie Scott Waugh, ktorý režíroval Act of Valor a ostáva nám dúfať, že nespraví kópiu Fast And Furious, ale rozbehne sériu vo vlastnom štýle.
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- RECENZIA: Atomfall 39
- Warner Bros. znovu zmenil plány, zrušil plánovanú expanziu pre Hogwarts Legacy 52
- Avengers: Doomsday už má predstavených hercov 51
- Európska komisia vydala usmernenia pre herné virtuálne meny 122
- PS Plus predstavuje tituly na apríl 22
- Príde tento rok nová God of War hra zasadená do Grécka? 41
- Požiadavky na The Last of Us Part II Remastered 67
- Assassin's Creed Shadows dostal nečakanú virálnu reklamu 31
- Na Zaklínača 4 si ešte poriadne dlho počkáme 54
- Nová Half-Life hra môže byť blízko vydania 60 zobraziť viac článkov >