Optimus Prime dostane v Rise of the Dark Spark niekoľko podôb |
A nebude jediný. Activision už ukázal aj dve podoby Bumblebeeho.
Nová videohra na motívy obľúbených Transformerov, Rise of the Dark Spark, by mal byť sequelom videohernej série Activisionu z prostredia planéty Cybertron a zároveň sprievodným titulom filmu Michaela Baya - Transformers: Age of Extinction. Nikto zatiaľ netuší, akým spôsobom autori vyriešia príbehovú zložku, ale pomaly sa k nám dostávajú aspoň správy o hrateľných charakteroch a ich výzore. Activison nedávno predstavil tri podoby veliteľa Autobotov:
Včera sme sa prostredníctvom Facebooku dozvedeli, že populárna G1 verzia Optimus Prima je určená špeciálne pre režim Escalation a zverejnené boli aj dve podoby jedného z jeho najoddanejších pomocníkov a priateľov - Bumblebeeho:
Zatiaľ je potvrdené, že na strane Autobotov nebudú chýbať ani Grimlock, Jetfire a Sideswipe, pokým na zozname Decepticonov sa okrem Megatrona nachádza aj Kickback, Lockdown, Shockwave, Sharpshot, Soundwave, Swindle a Stinger.
Titul by sa mal počas júna dostať na platformy PS4, PS3, Xbox One, Xbox 360, Nintendo Wii U a PC. Štúdio WayForward Technologies dostalo na starosť 3DS verziu, ktorá by mala byť menej akčná a viac zameraná na RPG prvky a stratégiu.
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Vivat Slovakia práve vyšla v plnej verzii 103
- The Elder Scrolls IV: Oblivion remastered bol predstavený a rovno vydaný 294
- Grafických kariet je na skladoch stále viac, už dostanete aj RTX 5070 Ti za lepšie 62
- The Elder Scrolls IV Oblivion remastered sa na Steame pekne rozbehol 126
- Aký monitor si vybrať za 100, 200, 400 alebo 1000 eur? Aký rozmer, obrazovku a pom 110
- Takto bude vyzerať iPhone 17 Pro s obalom 64
- The Elder Scrolls IV: Oblivion Remastered bude ohlásený zajtra 31
- Porovnanie druhej epizódy The Last of Us season 2 seriálu s hrou 42
- Battlefield ukazuje základ svojej hrateľnosti - deštrukciu 25
- Assassin's Creed Origins a Odyssey majú po 40 miliónov hráčov 31 zobraziť viac článkov >
![]() |
PC
PS3 PS4 Xbox 360 Xbox One WiiU 3DS Vývoj: Activision Štýl: Akcia
| ||
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
|