Prospekt, fanúšikovské rozšírenie Half-Life 2 vyjde už budúci mesiac, veľkosťou sa vyrovná prvej epizóde

Indie vývojár Richard Seabrook vydá po dvoch rokoch práce masívne rozšírenie pre druhý Half-Life, ktoré zároveň nadväzuje na Half-Life 1: Opposing Force

pridal play3man 15.1.2016 o 18:15 pod hry
Prospekt, fanúšikovské rozšírenie Half-Life 2 vyjde už budúci mesiac, veľkosťou sa vyrovná prvej epizóde

HRY > NOVINKY >

Ak ste ešte stále nevzdali čakanie na Half-Life 3, nezdá sa, že by sa malo niečo v dohľadnej dobe zmeniť, aj keď teda nádej tu stále je. Pôvodné dva diely sa však aj po rokoch stále držia vysoko v popularite, a to najmä kvôli fanúšikom, ktorí pre hru vytvárajú stále nové a nové prídavky. Na jednom masívnom pracoval posledné dva roky indie vývojár Richard Seabrook, ktorý sa rozhodol príbehovo nadviazať na Half-Life 1: Opposing Force. Rozšírenie sa volá Half-Life 2: Prospekt a veľkosťou sa vyrovná Half-Life 2: Episode One.

Seabrook sa rozšírenie rozhodol hodiť na kľúč a poslať priamo do Valve, no odpovede sa nikdy nedočkal. No pozornosti už áno, kedže po tom, ako sa jeho rozšírenie dostalo cez Greenlight, Valve mu udelilo licenciu na používanie súborov spojených s Half-Life 2.

Príbeh rozšírenia sa začína v čase, keď sa Gordon Freeman dostane do problémov v Nova Prospekt, no Adrian Shepherd z amerického námorníctva mu poskytne pomoc. Celkovo sa budete musieť prebojovať trinástimi levelmi, medzi ktorými sa nachádza aj Xen z Half-Life 1 vo vylepšenej grafike.

Half-Life 2: Prospekt vychádza 11. februára za cenu $10





Prospekt, fanúšikovské rozšírenie Half-Life 2 vyjde už budúci mesiac, veľkosťou sa vyrovná prvej epizóde  Prospekt, fanúšikovské rozšírenie Half-Life 2 vyjde už budúci mesiac, veľkosťou sa vyrovná prvej epizóde  Prospekt, fanúšikovské rozšírenie Half-Life 2 vyjde už budúci mesiac, veľkosťou sa vyrovná prvej epizóde
Páči sa mi!






Prospekt, fanúšikovské rozšírenie Half-Life 2 vyjde už budúci mesiac, veľkosťou sa vyrovná prvej epizóde
PC

Vývoj: Richard Seabrook
Štýl: Akcia
Dátum vydania: 11. február 2016
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
Prosím prihláste sa pre možnosť pridania komentáru.
Môžete sa prihlásiť cez Sector konto, alebo Facebook.
SOCIÁLNE SIETE
NOVÉ FÓRA
|Mfg+freesynch geek problém (2)
čus,mám Nvidiu s MFG a monitor s FreeSynch.Nastáva...
|Počítač z alzy (24)
Ahojte oplatí sa to za tu cenu? https://m.alza.sk...
|Zmena hw (mb, cpu, ram )a cras... (11)
Zdravim ludkovia, viete pls poradit. pred tyzdnom ...
|Rada pri kúpe pc + monitoru? (7)
Ahojte, píšem s prosbou o pomoc pri kúpe nového ...
|Oplatí sa ešte rtx 3080 ? (31)
Momentálne som na 3060Ti a rád by som si poskladal...
|Screenshots (61873)
Vkladajte sem vaše zaujímavé screenshoty z hier. O...
|Sector hraje ... (124445)
:diskoška o HRACH, ktore prave hravate, ale aj o t...
|Playstation 5 (1786)
Playstation 5 fórum - Všetko týkajúc sa tejto plat...
|Pochváľte sa svojím herným str... (226)
Ako hardwareového nadšenca ma napadlo vytvoriť vlá...
|Filmy filmy filmy film... (47041)
O filmoch. Hádam chápete....
|Svet, ukrajina, vojny ... (36266)
Sem môžete dávať správy zo sveta, o Ukrajine a ďal...
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
Sector.sk - hry, recenzie, novinky
Ochrana súkromia | Reklama | Kontakt
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2025 SECTOR Online Entertainment / sector@sector.sk