Legenda pokračuje, Sid Meiers Civilization VI predstavené! |
2K games dnes predstavilo šiestu časť Civilization série. Vyjde už v októbri na PC.
2K games dnes predstavilo šiestu časť Civilization série. Tá vyjde už 21. októbra na PC a znovu ponúkne vylepšenia po každej stránke. Autori rovno hovoria, že bude najprepracovanejšia, najkrajšia a najkomplexnejšia.
Séria sa práve dožíva 25 rokov a predala 34 miliónov kusov a toto bude jej vrcholom. Znovu nás vtiahne do boja o ovládnutie sveta so svojou vybranou ríšou, teraz s množstvom noviniek ako napríklad rozširujúce sa mestá, alebo aktívny výskum
Hlavné prvky:
• Rozrastajúca sa ríša: Sledujte, ako sa moc vašej ríše šíri po mape, tak ako nikdy predtým. Každé mesto sa rozrastá a zaberá hneď niekoľko políčok, vďaka čomu si ho môžete upraviť podľa vlastných predstáv a naplno využiť okolitý terén.
• Aktívny výskum: Otvárajte si bonusy, ktoré urýchlia postup vašej civilizácie. Ak chcete urýchliť svoj pokrok, používajte jednotky k aktívnemu výskumu, rozvoju prostredia, objavovaniu nových kultúr.
• Dynamická diplomacia: Interakcia s ostatnými civilizáciami sa v priebehu hry mení, od prvotných primitívnych kontaktov, kedy sú vojny neoddeliteľnou súčasťou života, až po viacnásobné aliancie a komplikovane jednania.
• Kombinované ozbrojené jednotky: Hra opúšťa systém "Jedna jednotka na políčko" a umožňuje spájať rôzne Jednotky, napríklad protitankovú podporu s pechotou alebo bojovníkov s osadníkmi. Z jednotiek podobného typu je možné navyše vytvárať mocné "zväzky".
• Vylepšený multiplayer: Okrem tradičných multiplayerových režimov môžete bojovať spoločne so svojimi priateľmi alebo proti nim v bohatej ponuke situácií, ktoré sú navrhnuté tak, aby ich bolo možné dokončiť počas jedinej hernej relácie.
• Civilizácia pre každého: Civilizácia VI ponúkne ostrieľaným veteránom nové možnosti, Ako budovať na upravovať svoju civilizáciu s cieľom maximalizovať šancu na úspech. Zdokonalené systémy výučby sú navrhnuté tak, aby novým hráčom predstavili základné koncepty hry a uľahčili im prvé kroky.
Hru bude prvýkrát 2K games prezentovať na E3
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Nové zľavy na Alze boli spustené 26
- Prvý pohľad na Matta Damona v Nolanovom The Odyssey filme 67
- Porovnanie Kingdom Come Deliverance II a Red Dead Redemption II 89
- GeForce RTX 5070 Ti dostala recenzie 156
- RTX 5070ti karty sú už v predaji 200
- DOJMY: Gothic 1 Remake 30
- Dodávky RTX 5090 budú vraj čoskoro vysoké, scalperi zaplačú 93
- Druhá séria The Last of Us už má dátum premiéry a aj sériu posterov 52
- Microsoft predstavil kvantový procesor Majorana 1 45
- GTA 6 možno vyjde na PC skôr, ako by sme čakali 42 zobraziť viac článkov >
PC
PS4 Xbox One Switch Vývoj: 2k Games / Firaxis Štýl: Stratégia / Ťahová Web: domovská stránka hry
| |||
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
|